İddia: Galaxy S5 Mart Ayında Londra’da Düzenlenecek Unpacked Etkinliğinde Tanıtılacak!

blank

Mobil dünyasının ilgiyle beklenen telefonlarından biri olan Galaxy S5‘in resmi tanıtım tarihine ilişkin farklı bilgiler gelmeye devam ediyor. Güney Kore medyası telefonun şubat sonunda gerçekleşecek MWC 2014 etkinliğinde lanse edileceği şeklinde iddialar ortaya atarken, Samsung yetkililerinden ise nisan ayı işaret edilmişti. Tanıtım tarihine ilişkin yeni bir iddia ise İtalyan gazeteci Flavio cephesinden geldi.

teknik destek

Gazeteci iddiasını sağlam kaynaklara dayandırıyor ve Galaxy S5’in mart ayı içerisinde Londra’da düzenlenecek Unpacked etkinliği kapsamında tanıtılacağını bildiriyor. Galaxy S4’ü geçtiğimiz yıl 14 Mart’ta New York’ta tanıtan Samsung’un aynı dönemde Galaxy S5’i üstelik Londra’da (Galaxy S3 burada tanıtılmıştı) duyurması ihtimali oldukça yüksek.

MWC 2014’te Sony, HTC ve LG cephesinde yeni nesil akıllı telefon ve tablet tanıtımları bekleniyor. Sadece bununla sınırlı değil, mobil dünyasına ürün sunan birçok üretici şubat sonunda Barcelona’da gerçekleşecek Mobil Dünya Kongresi’nde yeni ürünlerini sergileyecek. Samsung ise milyonlar satması beklenen Galaxy S5’i daha özel kılmak ve telefona olan ilgiyi artırmak adına MWC’den bağımsız bir etkinlik düzenleyerek yeni nesil Galaxy S modelini tüketicilerin huzuruna çıkarması daha olası görünüyor.

Galaxy S, Galaxy S3 ve Galaxy S4 için dünyanın önde gelen mekanlarında etkinlikler düzenleyen Samsung şu ana kadar sadece Galaxy S II’yi şubat ayında Mobil Dünya Kongresi’nde sergilemişti. Galaxy Note serisi ve giriş seviyesi akıllı telefonlarda da önemli başarılar elde eden Güney Koreli üretici şu an mobil dünyasının en önemli iki aktöründen biri konumunda. Bu sebeple şirketin uluslararası fuarlardan bağımsız olarak kendi ev sahipliğinde etkinlikler düzenlemek ve tanıtım için önemli paralar harcayacak kadar dev bir bütçeye sahip olması mart ayında düzenlenecek Unpacked etkinliği ihtimalini artırıyor.

Mart ayında tanıtılacak Galaxy S5’in tıpkı Galaxy S4’te olduğu gibi nisan ayı içerisinde dünyanın birçok noktasında raflardaki yerini alması bekleniyor.

2

kaynak: gsmarena, sammobile

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!