İddia: LG, G2’ye G3 UX Arayüzünü ve Android L’yi Getiriyor

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Fiyat/performans noktasında geçtiğimiz yıla damgasını vuran ve bu etkiyi 2014 yılına da taşımayı başaran LG G2 önümüzdeki süreçte iki önemli güncelleme alacak. TuttoAndroid sitesinin LG İtalya bölümünden elde ettiği bilgilere göre, şirket 2014 bitmeden LG G2 için kapsamlı bir güncelleme yayınlayacak. Söz konusu güncellemede LG G3’ün ödüllü UX arayüzü G2’ye sunulacak.

Andronova

Güncellemeyle birlikte LG G2’nin arayüzü tamamen değişecek. Güncelleme içeriğine ayrıca Akıllı Uyarı, Akıllı Klavye, Çift Pencere, Yeni kamera arayüzü ve bazı kamera jestleri de eklenecek.

LG G2 için yayınlanacak güncelleme bununla sınırlı kalmayacak. LG, 2013 yılı amiral gemisi akıllı telefona Android L güncellemesini de sunacak. Materyal Tasarım adı altında büyük oranda değişen Android’in hem arayüz hem de altyapıda sağladığı tüm gelişmeler önümüzdeki yıl LG G2 kullanıcılarına aktarılacak.

Güney Koreli üretici Android L güncellemesini muhtemelen ilk olarak LG G3 için yayınlanacak. LG G3’e aktarılacak özelliklere bakarak G2’ye de sunulacaklar netlik kazanacaktır.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın