İddia: Oppo Find 7a’nın içinde OnePlus One detayları görüntülendi

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Oppo’dan ayrılan bir grubun OnePlus markası adı altında bir telefon geliştirdiği ile ilgili uzun zamandır bir söylenti mobil dünyada dolaşıyordu. Bu söylenti Nisan ayında gerçeğe dönüştü ve firma One adında ki ilk telefonunu tüm dünyaya tanıttı.

Andronova

Telefonun detaylarını sizlerle zaman içinde paylaşmıştık ama kısaca teknik özelliklerine değinirsek. 5,5 inç Full HD ekran, Snapdragon 801Ac, 3GB Ram, 3100 mah pil gücü ve 32 GB hafızası ile öne çıkan OnePlus One şu anda piyasada bulunan tüm telefonlardan daha fazlasını yarı paraya sunmasıyla mobil dünyanın efsaneleri arasına girmeye hak kazanmıştı.

Oneplus-One-02_1200

Oppo ise Find 7 (2K ekranlı) ve Find 7a (Full HD ekranlı) modelleri ile Mart ayından beri mobil dünyada sahne alıyorlar. Yapılan yorumlara göre Oppo ve OnePlus birbirinden ayrılmayan 2 firmaydı. Her iki firmanın da yöneticileri bu durumu yalanlasa da Oppo ve OnePlus’ın aynı şirket olabileceği ile ilgili bazı bulgulara rastlandı.

Oppo Find 7a vs OnePlus One

İddia’ya göre Find 7a’nın kaynak kodlarında OP adında bir dizilim gözlendi bu dizilimin OP=OnePlus anlamına geldiği yorumları yapılırken firmaların bu konuda ne yorum yapacakları şimdiden büyük bir merak konusu oldu?

Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.