İddia: Samsung Galaxy S5 Prime Kameralara Yakalandı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Quad HD çözünürlüklü Galaxy S5 Prime söylentileri uzun bir süredir gündemi meşgul ediyor, ama şimdiye kadar cihazın varlığını gösteren somut bir kanıt henüz yayınlanmamıştı. Phonearane sitesinin ismini vermek istemediği bir kaynak tarafından kendilerine servis edilen görüntüler ve tktechnews sitesinin YouTube kanalıyla yayınladığı bir videoda Galaxy S5 Prime’ın göründüğü iddia ediliyor.

teknik destek

Görüntülerde daha önce karşılaşmadığımız bir Samsung telefonu yer alıyor. Galaxy S5 tasarımını büyük ölçüden miras alan telefonun köşeleri daha yuvarlak hatlara sahip ve telefon plastik kasa yerine metal bir yapı sunuyor.  Alt bölümde yer alan video kısa bir incelemesi yapılan telefonun da Galaxy S5 Prime ya da Galaxy S5 Active olduğu sanılıyor.

LG G3’ün tanıtılmasına sayılı günler kaldı ve Samsung’un da mobil dünyasına Quad HD çözünürlüklü bir telefon sunmak konusunda oldukça istekli olduğu biliniyor. Haziran ayı içerisinde tanıtılması beklenen Galaxy S5 Prime modelinde 5.2-inç büyüklüğünde 1440 x 2560p çözünürlüklü Super AMOLED ekran yer alacak. İşlemci tarafını Qualcomm cephesinden Krait 450 mimarisine sahip dört çekirdekli Snapdragon 805 işlemci ve Adreno 420 GPU oluşturacak.  Suya karşı dayanıklı olmasını beklediğimiz modelde ayrıca 3GB RAM yer alacak.

123

UzhOfDDiQw0″ width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın