İddia: Samsung Kendi İnşa Kalitesinden “Endişe” Duyuyor, Galaxy Note III Farklı Bir Tasarım Sunabilir

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Sammobile, Galaxy Note III için Samsung cephesinden bazı bilgiler aktardı. Görünüşe bakılırsa HTC One’ın şık tasarımı ve inşa kalitesi Güney Koreli üreticiyi biraz kaygılandırmış. Tamamı alüminyumdan oluşan kasa yapısı belki de birçok Samsung hayranın telefonlarda görmek istediği bir detay ancak, Güney Koreli üretici üretim koşullarını ve satış rakamlarını göz önünde bulundurarak tercihini plastik yapıdan yana kullanmakta.

teknik destek

Geçtiğimiz ay duyurulan ve deyim yerindeyse tam bir donanım canavarı olan Galaxy S4 tasarımında yine plastik kullanımı birçok kesim tarafından eleştirilmişti. Ancak Samsung, telefonda sunduğu yazılımsal destek, teknik donanım ve akıllı fonksiyonlar ile Galaxy S4’ün başarısından emin görünüyor.

Galaxy Note serisinde de plastik materyaline yer veren Samsung, iddiaya bakılırsa serinin üçüncü telefonunda ciddi anlamda radikal değişimler hedefliyor. Yılın ikinci yarısında muhtemelen eylül başında tanıtılması beklenen telefonda plastik malzeme yerine farklı bir materyale bırakabilir. Bunun yanında Samsung, yine milyonlar satmayı hedeflediği telefonun da farklı bir tasarım çizgisi sunabilir.

Galaxy Note III’te beklenen teknik özelliklerine değinecek olursak; daha hızlı frekans hızı ile Exynos 5 octa işlemcisi, 5.8/6-inç boyutunda Full HD çözünürlüklü Super AMOLED ekran, 13MP çözünürlüklü kamera, geliştirilmiş Photo Share uygulaması Samsung Orb, Android’in o zaman ki son sürümü, Galaxy S4’te yer alan yazılımsal destek ve tabi ki geliştirilen S-Pen kalem ile destekli uygulamalar şeklinde sıralanabilir.

İddiaların ne yönde gelişeceğini süreç içerisinde göreceğiz. Wave serisinde yer bulan tasarım ve kasa yapısı karşımıza çıkabilir.

kaynak: sammobile

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir