İkinci Çeyrekte 3-5 Milyon Arası HTC One M8 Satışı Bekleniyor

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

HTC bir kez daha tasarım ve malzeme kalitesiyle yıla damga vuracak bir akıllı telefon oluşturdu. Geçtiğimiz yıl mart döneminde tanıtılan HTC One, uluslararası arenada katıldığı bir çok fuar ve etkinliklerde en iyi tasarım ödüllerinin neredeyse tamamını topladı. Benzer bir başarının bu defa One M8 tarafından gösterilmesi bekleniyor.

teknik destek

Birçok noktada HTC One M7’ye göre daha gelişmiş özellikler sunan One M8’in satışlarda göstereceği başarı ise merakla bekleniyor. HTC geçtiğimiz yıl One M7’de elde ettiği satış rakamlarını açıklamadı, zaten Tayvanlı üreticinin satış rakamlarına ilişkin bilgi paylaşımında bulunduğu pek az rastlanan bir durum.

Satış ve gelir noktasında son yıllarda sürekli geriye doğru giden HTC’nin imdadına One M8 yetişebilir. Mart ayında lanse edilir edilmez dünyanın birçok noktasında raflardaki yerini alan One M8, Digitimes sitesinde yayınlanan bir rapora göre ikinci çeyrekte 3-5 milyon arasında bir satış başarısı gösterecek. Söz konusu rakam HTC’nin rakipleriyle karşılaştırıldığında etkileyici görünmeyebilir. Zira Samsung geçtiğimiz yıl sadece bir ayda 10 milyon Galaxy S4, Apple ise bir haftada 9 milyon iPhone satmayı başarmıştı.

Sadece bir çeyrekte 3.5 milyon arası satış One M8 için başarı olarak değerlendirilecektir. Zira uzun bir süredir HTC cephesinde sadece bir çeyrekte bu rakama ulaşan herhangi bir model karşımıza çıkmadı. Ülkemizde 2.499 liradan giriş yapan HTC One M8 ve Çin’de ön sipariş rekoru kıran ve kısa süre içerisinde uluslararası arenada boy gösterecek Desire 810 dileriz HTC’yi 2011 yılındaki parlak günlerine döndürür.

kaynak: bgr.com

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!