İlk Bakışta iPhone 6 Sanılan HTC Aero Görüntüleri Sızdırıldı!

media 12782

Akıllı telefon pazarında sancılı bir dönem geçiren ve her geçen gün kan kaybeden HTC, son amiral gemisi HTC One M9 ile istediğini başaramadı.

Andronova

Finansal durumunu kurtarmak isteyen HTC, yeni akıllı telefon modelleri üzerinde çalışıyor. HTC’nin yeni amiral gemisi HTC Aero (diğer adıyla HTC A9)’a ait sızdırılan görüntüler, ilk bakışta iPhone 6 olduğu izlenimi veriyor.

5.5 inç 2.5D kavisli ekran, 4GB RAM, deca-core (10 çekirdekli) MediaTek Helio X20 işlemci ile oldukça güçlü olacak olan HTC Aero modelini, böyle bir tasarımla gelirse nasıl karşılanacağı merak edilirken, diğer taraftan bunun photoshop ile yapılan sahte bir görüntü olabileceği gerçeğini de unutmamakta fayda var.

htc-aero-iphone-6-goruntu1

HTC‘nin doğru karar alamadığı için finansal sıkıntılar yaşadığı gerçeği bir tarafa, diğer taraftan iPhone kopyası yeni amiral gemisi çıkararak kafasına sıkacak kadar da yanlış yolda olduğunu düşünmüyoruz. En azından bunu umuyoruz 🙂

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın