İlk VAIO Akıllı Telefon 12 Mart’ta Geliyor!

Andronova

Sony, VAIO ismi altında artık notebook üretmeme kararı almış ve VAIO isim hakkını şubat 2014 tarihinde Japan Industrial Partners (JIP)’e devretmişti. Daha önce de sizlere duyurduğumuz haberimizde 2015 yılında VAIO markasıyla bir akıllı telefon gelebileceğinden bahsetiştik.

Görünüşe göre şimdi JIP, ilk VAOI akıllı telefonunu MWC 2015’te tanıtmak üzere hazırlık yapıyor. Tanıtım için 12 Mart tarihi işaret edilen ilk VAIO akıllı telefon, 1.2GHz hızında 64-bit Snapdragon 410 MSM8916 işlemcisiyle gelecek.

Bunun yanı sıra 2GB RAM, 16GB dahili hafıza, 5 inç 720 ekran, 13MP arka ve 5MP ön kamerası bulunan VAIO akıllı telefon Android 5.0 Lollipop yüklü olarak gelecek. Giriş ve orta seviye bir akıllı telefon olacak VAIO’nun, JIP ile beraber Sony’nin deneyip de ulaşamadığı başarıyı yakalayıp yakalayamayacağını hep birlikte göreceğiz.

vaio-akilli-telefon

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir