İlk VAIO Telefonu Tanıtıldı!

media 13572

CES 2015’te de bir VAIO telefonun geleceğine yönelik haberlerin ardından, Sony tarafından Japan Industrial Partners (JIP)’e devredilen VAIO markasıyla ilk akıllı telefon bugün resmen duyuruldu.

Andronova

Sony’den sonra akıllı telefon pazarında yer edinmek isteyen JIP, VAIO markasıyla çıkardığı ilk akıllı telefonunu orta segment için hazırlamış. 5 inç 720ğ ekranı, dört çekirdekli 1.2GHz hızında işlemcisi (büyük ihtimalle Snapdragon 410 MSM8916), 2GB RAM’i ve 13MP kamerası ile bir çok kişinin beklentilerini karşılayacak seviyede olan VAIO akıllı telefon, Android 5.0 Lollipop ile birlikte geliyor.

20 Mart’ta ilk olarak Japonya’da satılacak olan Vaio telefonun fiyatı ise biraz yüksek. Fİrma orta segmen VAIO telefon için tam 420$ istiyor. Avrupa fiyatının ne kadar olacağı henüz belli olmasa da, bu fiyat aralıklarında olacaktır ki, bu fiyatla VAIO’nun işi hayli zor olacak.

vaio-telefon-1

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın