iMessage Ücretli Mi iMessage Nedir Nasıl Kullanılır

iMessage nasıl açılır iMessage nasıl kapatılır? iPhone iMessage açma kapatma ayarları nasıl yapılır? iMessage ücretli mi? iMessage ücretsiz mi ne kadar?

iMessage Ücretli Mi iMessage Nedir Nasıl Kullanılır
müşteri hizmetleri

iMessage nasıl açılır kapatılır? iPhone iMessage açma kapatma ayarları nasıl yapılır? iMessage ücretli mi? iMessage ücretlendirme ne kadar? iMessage nedir nasıl kullanılır? iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 7, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6s Plus, iPhone 8 ve iPhone X iMessage ücretsiz mi? iMessage mesaj nasıl gönderilir?

iMessage uygulaması, internet bağlantısını kullanarak ücretsiz mesaj, fotoğraf, video veya dosya gönderimi sağlar. Bu hizmeti daha çok iPhone kullanıcıları bilmeden kullanır. Yani iMessage açıktır kullanıcı bilmez yada açık olarak unutulmuştur. iMessage kullanabilmeniz için mobil veya Wi-Fi internet bağlantınızın olması gerekiyor.

iMessage ayarları ve iMessage ücretli mi ücretsiz mi

iMessage nasıl açılır nasıl kapatılır: iPhone cep telefondan "Ayarlar" / "Mesajlar" "iMessage" seçeneği aktif edilir. iMessage etkinleştirilmesi için biraz beklemeniz gerekmektedir. iPhone Hücresel Veri açma kapatma (Mobil Veri) nasıl açılır haberimize göz atmak ister misiniz?

imessage ücretli mi ücretsiz mi

imessage nasıl kullanılır nasıl açılır

imessage açma kapatma bölümü nerede

iMessage ücretli mi ücretsiz mi

iMessage ücretli mi ücretsiz mi? iMessage ücretsiz bir hizmettir. Ancak iMessage hizmetini açarken ilk etkinleştirme de operatör (Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom Avea) tarafından SMS ücreti yansıyabilir. iMessage kullanırken sizde veya karşı tarafta internet bağlantısı yoksa mesaj gönderen kişiye mesaj ücreti yansıyabilir. Yada mesaj gitmeyebilir.

iMessage üzerinden mesaj gönderirken Wi-Fi bağlantınız koparsa yada internet bağlantısı sorunu oluşursa mesaj ücreti yansıyacaktır. Eğer cihazınızın mobil veri bağlantısı açıksa ve internet paketiniz bulunmuyorsa operatörünüz tarafından hücresel veri ücreti ile ücretlendirilir.

iMessage kullanarak mesaj gönderme;
  1. Mesajlar uygulamasına geçiniz imessage nedir nasıl kullanılır dokununuz.
  2. Mesajı göndermek istediğiniz telefon numarası veya e-posta adresini yazınız. İsterseniz de imessage nedir nasıl kullanılır simgesine dokununuz.
  3. Mesajı yazıp, Gönder seçeneğine dokununuz.
  4. iMessage açılmıyor veya iMessage mesaj gitmiyor sorunları için hatanın ekran görüntüsünü bize gönderebilirsiniz.
müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
- 3 yıl Önce

Operatörünüz iMessage' ı etkinleştirmek için kullanılan SMS mesajlarını ücretlendirebilir.