İnanılmaz, Sadece 40TL’ye Piyasadaki En Ucuz Akıllı Telefon!

Andronova
1 Minimum Okuma

Rekabetin olağan üstü boyutlarda olduğu akıllı telefon pazarında, sadece 40TL‘lik fiyata sahip piyasadaki en ucuz akıllı telefon modeli geliyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Hemen hemen herkesin cebinde bir tane bulunan, hayatımızı önemli ölçüde kolaylaştıran teknoloji oyuncakları akıllı telefonların sayısı milyarları geçti. Her gün milyonlarca adet satılan akıllı telefon pazarında en büyük rekabet ortamını ise, Çinlilerin ucuz bütçeli insanlara yönelik piyasaya sürdüğü akıllı telefon modelleri oluşturuyor.

Geçtiğimiz gün siz değerli okurlarımızla paylaştığımız “2015 3’üncü Çeyrek Gelir Raporları: Samsung, Apple, LG, Sony, Huawei ve HTC” başlıklı yazımız ilginizi çekebilir.

İlk başlarda ucuz ama kalitesiz olan bu akıllı telefonlar, şimdi güçlü donanımlara sahip kaliteli modelleriyle büyük üreticilerin popüler amiral gemilerini de zorlar hale geldiler.

DataWind-ucuz-akilli-telefon-2

Şimdi bu rekabete farklı bir boyut getirmeyi hedefleyen Kanadalı üretici DataWind, Hindistanlı servis sağlayıcı Reliance Communications ile birlikte işbirliği yaparak, Dünya’nın en ucuz akıllı telefon modelini sadece 15$‘lık bir fiyatta satışa sunmaya hazırlanıyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

28 Aralık tarihinden itibaren Hindistan’da satışa sunulması beklenen tabiri caizse “sudan ucuz” akıllı telefon’un, özellikleri ve başka hangi ülkelerde satışa sunulacağı konusunda ise henüz bilgi verilmedi.

Siz, 40TL’ye akıllı telefon almak ister miydiniz?

Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir