Inbox Kullanıcıları Artıyor

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Google‘ın yeni e-posta sistemi Inbox ile ilgili haberimizi daha önce ilgili haberimizde paylaşmıştık. Pek çok kişi Google’ın yeni uygulamasını denemek için sabırsızlanıyor ancak uygulama yalnızca davetiye ile çalışıyor.

teknik destek

Google’dan davet isteyebilirsiniz ancak anlaşılan o ki Google ilk parti davetiyeleri önceden hazırlayarak göndermiş ve yeni dalga dağıtımın ne zaman olacağı henüz belli değil. Androidandme, Androidcentral, Engadget gibi sitelerin bir kısım personeline uygulama davetiyelerinin ulaştığı haberi geldi. Bu da demek oluyor ki Google öncelikle kendi reklamlarını yapma potansiyeli olan kullanıcıları tercih ediyor. Davetiye alan kullanıcılar, yeni bir davetiye üreterek başka kullanıcıları davet edemiyor, bu nedenle doğrudan Google ile iletişime geçmek gerekiyor. Şansını denemek isteyenler için Google’ın ilgili biriminin e-postası: [email protected] .

İngilizceye hakim olmayan kullanıcılarımız için aşağıdaki istek yazısını paylaşıyoruz. Böylece siz de Inbox için davetiye talebinde bulunabilirsiniz. Ancak Google’ın davetiye göndereceğinin bir garantisini veremeyiz. (Davetiye ulaştığı zaman uygulamayı indirdiğinizde, kimliğinizi otomatik olarak tanımlıyor ve uygulamayı kullanmaya başlayabiliyorsunuz.)

Inbox, normal bir e-posta uygulaması gibi çalışmanın ötesinde, hatırlatıcılar kurma, benzer e-postaları akıllıca birlikte tutma, yapılacaklar listesi hazırlama gibi özellikleri bir arada bulunduruyor.

google-inbox-inception

Ben de hem akademik hem de Andronova yazarlığı kimliğimle bir başvuru yaptım, başvuru kabul edilirse detaylı incelemeyi de sizlere sunacağım.

Davetiye talebi için gönderilecek İngilizce yazı örneği

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!