Instagram'a yeni özellik

media 11437

Instagram Stories özelliği geliyor ve güncelleme ile artık hikayeler ne kadar sürede siliniyor gibi soruların cevapları yayınlanmaya başlandı.

teknik destek

İnstagram yeni bir özellik ile yine bizleri şaşırttı. Şuanda iOS ve Android kullanıcılarının kullanabildiği Hikayeler özelliği ile artık kaydettiğiniz bir hikayenizi sistem otomatik olarak 24 saat içerisinde silecek. ve arkadaşlarınızla bu yeni paylaşımlarınızı anlık olarak paylaşabileceksiniz.

Bu özellik Snapchat’ten de aklınıza gelecektir. Neredeyse birebir aynı özellik olan hikayeler özelliği ile İnstagram kullanıcıları birden fazla video ve fotoğraflarını aynı anda paylaşabilecekler. Ek olarak 24 saat içerisinde tüm video ve fotoğraflarınızı paylaştığınız bu özelliği sınırlandırma da yapabiliyorsunuz. Örnek olarak sadece arkadaşlar ya da herkese açık şeklinde filtrelemeler de yapabileceğiz.

İnstagram hesabınıza giriş yaptıktan sonra ekranınızın üst bölümünde arkadaşlarınızın yaptığı bütün paylaşımları görüntüleyebiliyorsunuz. Üst tarafta görünenlerin hepsi arkadaşlarınızın son 24 saat içerisinde oluşturduğu hikayelerdir.
 

Eğer sizde bir hikaye oluşturmak istiyorsanız “+” butonuna tıklıyoruz. Daha sonra sizden mikrofon ve kameraya erişim izni isteyecektir, bu izinleri verdikten sonra çekime başlayabilirsiniz. Çekim bittikten sonra da hikayenizi paylaşabilirsiniz.Instagram arama geçmişi nasıl silinir makalemize de göz atabilirsiniz. 

Instagram'a yeni özellik


Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2021, 20:56

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın