Instagram Arama Geçmişi Nasıl Silinir Android iPhone

Instagramda yapılan aramalar nasıl silinir? Instagram arama kayıtlarını geçmişini temizlemek silmek için ve Instagram hesabımda arama geçmişini silemiyorum Instagram arama geçmişi nasıl silinir detayları haberde.

Instagram Arama Geçmişi Nasıl Silinir Android iPhone

Instagram hesabımdaki aramaları nasıl silerim? Instagram arama geçmişine bakma bulma. iPhone, Samsung Galaxy, Note, HTC, Sony Xperia.

Instagram uygulamasında yaptığınız arama kayıtlarını silmek mi istiyorsunuz? Ya da rahatsız edici arama kayıtlarımı ekrana geliyor? Aşağıdaki adımları uygulayarak instagram' da yapılan aramaları silebilirsiniz. Eğer arama geçmişi silinmiyor ise Instagram sorun bildirme seçeneğini kullanabilirsiniz. Ya da help.instagram.com/contact/151081798582137 adresten sorun bildirebilirsiniz.

Instagram hesabınızdan profil bölümüne giriş yapınız. Çark simgesine dokununuz. Sağ üst tarafta yer alan üç noktaya tıklayınız. Aşağıya ininiz ve "Arama Geçmişini Sil" seçeneğine dokununuz. Arama geçmişini silmek geçici olduğunu unutmayınız. Aramalara devam ettiğinizde tekrar geçmiş bölümünde yer alır. Her hangi bir sorunda önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz.

instagram arama geçmişi nasıl silinir

Instagram arama geçmişini temizleme

 

Uygulama üzerinden yapılan aramaları, bakılan hesapları ve genel içerik görüntülemeleri temizleyerek aynı zamanda uygulamanın daha rahat çalışmasını sağlayabilirsiniz.

instagram arama geçmişi nasıl silinir temizleme

instagram arama geçmişi nasıl silinir çözümü

Instagram arama geçmişi nasıl silinir

Uygulama sorunları ve hesap sorunlarında yorum bırakınız. Gün içerisinde dönüş yapılacaktır.

instagram arama geçmişi nasıl silinir 2016

YORUM EKLE
YORUMLAR