Instagram birinin hikayelerine gizli bakma

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Instagram' da birinin hikayesini haberi olmadan görüntüleyebilir miyim? Eskiden karşımıza çıkan çok sayıda görüntüleme uygulamaları yer alıyordu.

Teknoloji destek

Geliştiricinin önemli yenilikleri sonucunda kullanım oranı büyüyen instagram‘ ın sunduğu yeniliklerin başında canlı yayın ve hikayelerin olduğunu söyleyebiliriz. Çok etkin bir kullanım oranına sahip yeniliğin gelişmeye açık olduğu görünüyor. İçeriğimde gizli hikayelere bakmakla ilgili dikkat edilecek hususlardan bahsedeceğiz.

Bazen sitemizi ziyaret eden arkadaşlar Instagram‘ da hikayelere gizli nasıl bakacaklarını öğrenmek için yorum bırakıyorlar. Bizde 3.parti uygulamaları denenebileceğini ama tehlikeli olabileceğinden de bahsetmiştik. Şimdi şu an için güvenli olan bir sistemden bahsetmek istedik. Tabi cep telefonu üzerinden değilde bilgisayar üzerinden görüntülemek için sizinle bir eklenti paylaşacağız.

Instagram hikayeleri gizli görüntüleme

Şirket kısa süre önce web üzerinden de instagram’ ı kullanıma açtı. Artık bilgisayardan kolayca kullanıcılar paylaşımlars bakabiliyor.. İşte bu yeniliğin arkasından önerdiğimiz eklenti uzantısı ile hem gizlice istediğiniz kişilerin hikayelerini görüntüleyebilir isterseniz de hikayesini bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Uyarıda bulunmadan geçemiyoruz. Kullanılan harici yazılımların bir tehdit içermesi mümkün. Bugün olmasa yarın karşınıza çıkma olasılığı bulunuyor. Hile ile görüntüleme programı adı altında hesapların çalınması olasılığını unutmayınız.

Instagram birinin hikayelerine gizli bakma

Chrome IG Story adlı uzantiyı bu chrome.google.com/webstore/detail/chrome-ig-story/bojgejgifofondahckoaahkilneffhmf/related adresten ücretsiz indirebilirsiniz. Şu an için işe yarayan bu sistem yarın bir gün çalışmayabiilir. 

Belirtiğimiz uzantı yardımıyla hem bakma gizlendiği gibi hem de kullanıcınızı sağlayabilirsiniz. Uzantının güzel bir yanıda takip etmediğiniz kişilerinde hikayelerini görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz.

  • Yukarıdaki adresten uzantıyı yükleyiniz ve hesabınızı açınız.
  • Sonra Google Chrome’ de sağ üst tarafta yuvarlak simgesine dokunun.
  • Hikayesini görüntülemek istediğiniz kişiye dokunun.
  • İndirmeyi düşünenler indir simgesine dokunabilir. Bu simge kullanıcı adının sağ yanında bulunmakta.

Instagram hikayeleri gizli görüntüleme

Instagram hikayeleri indirme

Not: Şu an bu uygulama sadece Google Chrome bilgisayar sürümü üzerinden kullanılabiliyor.  Bu uzantıyı kaldırmak isterseniz Google Chrome tarayıcısına bu chrome://extensions satırı kopyalayıp yapıştırıp çıkan bölümden kaldırabilirsiniz.


Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2021, 12:13

Teknoloji destek
Bu makaleyi paylaş
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir