Instagram çevrimdışı yedekleme

Sızdırılan bilgilere göre uygulamaya farklı bir yedek alma şekli ekleniyor. Arama kısmına filtreleme ve yıldızlı mesajların bulunacağı söyleniyor.

teknik destek

Önemli yeniliklerin alacağı yönünde önemli gelişmelerin olacağı haberleri internet ortamında dolaşıyor. Verilerinizin önemi konusunda yeni çalışma yapılıyor ve artık internete bağlı olunmadan start verilebilecek.

Yeni özelliklerin görüntülerinin sızdı ve gelecek bu özelliğin ilk iOS tarafında başlayacağı söyleniyor Kısa süre içerisinde ise Android tarafına sunulacak. 

Yaptığınız bütün paylaşımları bir zip dosya halinde yani sıkıştırılmış halde indirilebilecek. Burada instagram hesabınıza kayıtlı e-posta adresine veri yedeği gönderilebilecek.

Instagram çevrimdışı yedekleme

Instagram arama filtre yeniliği 

Mesajlarda arama özelliği daha önce gelmişti. Yeni güncelleme ile mesajlar da da arama filtrelemesi yapılabilecek. Bu özelliğin adı Starred olarak belirtildi. Filtre işleminde gelen mesajlar, yıldızlı mesajlar ve okunmammış mesajları kapsayacak.

Instagram arama filtre yeniliği 

Instagram yıldızlı mesajlar

İstediğiniz zaman kolayca ulaşacağınız mesajları seçeceğiniz özellik ile daha sonra uğraşmak zorunda kalmayacaksınız. Önemli mesajları yıldızlayarak tek bir yerde listeleyebilirsiniz.

Instagram sorunları için Instagram müşteri hizmetleri veya Instagram destek hattı resmi olarak bulunmuyor. Öneri Teknoloji hattından yardım alabilirsiniz…


Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2021, 03:32

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir