Instagram'da karanlıkta fotoğraf ve video çekimi

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Son Instagram' ın güncellemesinde karanlıkta video ve fotoğraf çekiminde iyileştirme yapıldığını duyurdu. Kaliteli içeriklerin üretilmesi adına gereği yapılıyor.

Ad imageAd image

Bu yıl sanki bu ağın daha hızla geliştiğini görüyoruz. Kullanıcılarında artış gözlenen platformun deneyim odaklı çalışmaları devam ediyor. Son gelişmelere bakıldığında artık karanlıkta daha net fotoğraf ve video çekimi yapılmasını sağladı. 

500 milyonu aşkın kullanıcı sayısı ile artık hızla büyümeye devam eden sosyal paylaşım sitesinde gün geçtikçe yenilikler de gelmeye devam ediyor. 

Yeni güncelleme ile birlikte karanlıkta daha iyi ve kaliteli fotoğraflar ve videolar çekebilir, kameranız karanlığı saptadığında ise bir düşük ışık düğmesi göreceksiniz. 

Instagram bilindiği gibi görsel paylaşım sitesi olduğu için bu güncelleme önemli olduğunu söyleyelim. Güncelleme içerisinde yer alan bir diğer detay ise hikayeleri daha da iyi ve hızlı hale getirmek için pek çok hatada düzeltme ve iyileştirme yapılmış. 

Ad imageAd image

Şu an baktığımızda desteğe sahip tüm telefonlara mevcut özellikler sunuluyor. Sizde henüz bu güncellemeyi yapmadıysanız bu yeni özelliklerden yararlanmak adına sürümleri kontrol ediniz.

Instagram'da karanlıkta fotoğraf ve video çekimi

Karanlıkta fotoğraf çekimi olmayanlar için dikkat edilecek alanlar şunlar:

  • Kullanılan cihazın ne kadar desteğinin olduğunu araştırınız.
  • Güncellemelerin yapıldığından emin olunuz.
  • Yapılandırma ayarlarına bir göz atınız.
  • Problem yaşatacak uygulamaların kaldırılmasının ortaya çıkan sorunları çözebilme ihtimali var.

Varsa birde başka hesapla kontrol ediniz ve cihaz değiştirerek.


Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2021, 00:55

Ad imageAd image
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir