Instagram' da Kişi Engelleme Nasıl Yapılır?

Instagram' da kişi engelleme kişi engellemeyi kaldırma nasıl yapılır? Instagram hesabımın başkaları tarafından görüntülenmesini istemiyorum. Instagram profilimi paylaştıkları mı birinin birilerinin görmesini istemiyorum ne yapmalıyım 2016? Instagram he

Instagram' da Kişi Engelleme Nasıl Yapılır?
banner192
Instagram' da kişi engelleme kişi engellemeyi kaldırma nasıl yapılır? Instagram hesabımın başkaları tarafından görüntülenmesini istemiyorum. Instagram profilimi paylaştıkları mı birinin birilerinin görmesini istemiyorum ne yapmalıyım 2016? Instagram hesabınızdan engellemek istediğiniz kişi veya kişilerin profilini görüntüleyin. Giriş yaptığınız profilin sağ üst köşesinde yer alan üç noktaya dokununuz. Açılan bölümde “Kullanıcıyı Engelle” seçeneğine dokunmanız yeterli. Bundan sonra engellediğiniz kişi veya kişiler sizinle iletişime geçemeyecek ve paylaşımlarınızı göremeyecek.

Instagram' da yanlışlık engellediğim kişinin engelini nasıl kaldırırım - Instagram kişi engellemesini kaldırmak

Yanlışlıkla yada bilerek engelleme yaptığınız instagram hesabının engellemesini kaldırmak için yukarıdaki adımları uygulayarak “Kişi Engelini Kaldır” seçeneğine dokunmanız yeterli. Not: Instagram kişi engellemede ve Instagram kişi engellemesini kaldırma işlemlerinde karşı tarafa her hangi bir bilgilendirme gitmeyecektir.

Instagram' da kişi engelleme nasıl yapılır

instagram kişi engelleme

Instagram' da bazı kişilerin beni takip etmesini istemiyorum diyenler için Instagram kişi engelleme adımlarını uygulayabilirsiniz. Eğer kişiyi şikayet etmek istiyorsanız, kişinin paylaştığı rahatsız edici paylaşımın üstünde yer alan üç noktayı tıklayıp, şikayet et seçeneğini kullanabilirsiniz.

instagram kişi engelleme 2016 Android cihazlarda instagram çoklu hesap kullanma haberimiz Android için Instagram çoklu hesap kullanma yöntemi geldi inceleyebilirsiniz.
YORUM EKLE