Instagram dondurdum açamıyorum boş sayfa geliyor

Andronova
3 Minimum Okuma

Instagram dondurulan hesabı açmak isteyince boş sayfa geliyor şeklinde yazanların öncelikle kontrol edecekleri bir kaç husus bulunuyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Eski dönemlerde sık karşımıza çıkan ve açılmayan hesapların olduğu zamanlarda pek yapılacak bir şeyler olmazdı. Biz bunu askıda kalma durumu olarak yorumlamaktayız. Dondurulan hesabın açılmaya çalışıldığında beyaz bir sayfa gelmesi ve burada bir seçeneğin sunulması gerekirken boş sayfada kalması sistemden kaynaklı olduğu aklımıza getiriyor.

Instagram boş sayfa sorunu çıkanların çözümde deneyecekleri:

  1. Çok defa deneyenlere seçenek açılmayabilir. İşlem yapmadan bir gün dolmasını bekleyin.
  2. Belki sistem tarafında geçici bir arızanın böyle bir ekranla karşılaşmanıza neden oluyor.
  3. Bilgisayar üzerinden ve uygulamadan ayrı şekilde deneyiniz.
  4. İnternet ve cihaz ban muhabbeti olması olasılığı nedeniyle ayrı ayrı test ediniz.
  5. Kullanılan modemin fişi çıkarılıp bekletilebilir.
  6. Tarayıcı ile deneyenlerin gizli sekme ve geçmişin temizlenmesiyle kontrol edilebilir.
  7. Bazen gelen bir sürümün uyumlu olmadığından giriş problemi çıkardığı oluyor. Önceki bir versiyona geri dönülsün. Netleşmesi için daha önce kullanmadığınız bir cihazla deneyin.

Instagram hesaplarını donduran bazı kullanıcılar hesaplarını yeniden aktif hale getirmek istediklerinde bazen sorun yaşamaktadır. Hesap aktif edilmeye çalışılırken beyaz sayfanın çıkması bunların en başında gelmektedir. Ancak bu bir kaç yol ile çözüme kavuşturulabilir.

Çözümlerin başında bir kaç saat sonra hesaba tekrar girmeye çalışmak denenmelidir. Eğer bu sonuç vermiyorsa biraz ara verilmesi sonrasında kendiliğinden aktif olacaktır. Bu sorun ağın kullanıcıları arasında yaşanan genel bir problemi teşkil etmektedir. Bir çok kullanıcı bu sorun ile karşılaşsa da hesapları iki ya da üç gün içerisinde yeniden kullanılabilir hale gelmektedir.

Eğer hala aynı durumla karşılaşıyorsanız o zaman bu kapatılan instagram hesabını açma yazısına gözatınız.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Instagram dondurdum açamıyorum boş sayfa geliyor

Örnek görselle talep gönderme alanında nelerin olduğunu göstermek istedik. Tabi geliştiricinin ilgili URL yapısında değişime gitmediyse veya kaldırmadıysa bir kaç gün aralıklı tekrardan kullanılabilir.

Günümüzde pek çok insan tarafından kullanılan bir sosyal medya aracıdır. Genellikle kişilerin fotoğraf paylaştığı sosyal medya organıdır. Günden güne popülerliği artan sitenin kuruluşu 2010 yılına dayanmaktadır. Günümüzde site Facebook tarafından satın alınmış ve aynı veri merkezi üzerinden yönetilmektedir.

Instagram kullanıcıları zaman zaman farklı sebeplerden ötürü hesaplarını dondurmak durumunda kalabilirler. Hesap dondurma işlemi sonrası kullanıcıların hesapları silinmemekte ancak hesap başka kullanıcılar tarafından erişilmemektedir. Dondurma işlemi sonrasında kişiler dilerse hesaplarını aktif hale getirerek yeniden kullanabilmektedir. Bu işleme profil düzenle dedikten sonra açılan sayfadan hesabı geçici olarak kapat linki tıklanarak ulaşılabilir. Peki Instagram dondurulmuş hesap açılmıyorsa ne yapılması gerekiyor buna cevap verdik.


Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2021, 18:41

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir