Instagram Facebook' ta paylaşamıyorum

blank

instagram üzerinde paylaştığınız içerikleri Facebook üzerinden de otomatik paylaşmak isteyenlerin kısa bir kaç işlem yapmaları gerekiyor.

teknik destek

Sosyal medya araçları ülkemizde ve dünyada en çok kullanılan uygulamalar arasında bulunmaktadır. Bu haberimizde resim paylaşım kategorisinde en çok kullanılan instgaram uygulamasında paylaştığınız bir resmi facebook hesabınıza girmeden nasıl paylaşabileceğiniz anlatmaya çalışacağız.

instagram uygulamasında paylaşılan resimleri facebook uygulamasında nasıl paylaşacağınızı anlatmaya başlayalım. Bu özellik sosyal medya araçlarını yoğun olarak kullanan kişiler için çok faydalı olmaktadır. Eğer bu tarz sosyal medya hesaplarını birbirine bağlamazsanız her gönderi paylaştığınızda bütün hesaplarınıza ayrı ayrı girerek aynı gönderiyi yayınlamanız gerekmektedir. Sosyal medya hesaplarınızı burada paylaşacağımız yöntem ile bağlayabilirsiniz gönderilerinizi tek bir hesabınızda yayınlandığınızda diğer hesaplarda da otomatik olarak yayınlanacaktır.

Instagram Facebook’ ta paylaşamıyorum

  • İlk olarak instagram hesabınıza mobil cihazınızın üzerinden giriş yapınız
  • Ardından ekranda bulunan profil resmine tıklayınız.
  • Karşınıza gelen seçeneklerden ayarlar yazısına tıklayınız.
  • Ayarlar bölümünde yer alan Bağlantılı Hesaplar yazısına tıklayarak işleminize devam ediniz. 
  • Bağlantılı hesaplar bölümüne giriş yaptığınızda ise aşağıdaki ekran karşınıza çıkacaktır. Bu ekranda facebook hesabınıza bağlanabileceğiniz gibi diğer sosyal medya hesaplarına da instagram hesabınıza bağlayabilirsiniz.

Instagram Facebook' ta paylaşamıyorum

  • Bu işlemden sonra karşınıza gelen ekrandan Paylaştığınız gönderi anından açıklama ekranından fotoğrafınızı veya videonuzun Facebook’ta da paylaşılsın seçeneğini aktif etiğinizde artık instagramda paylaştığınız resimler otomatik olarak facebook hesabınızda yayınlanmaya başlayacaktır.

Yukarıda anlattığımız gibi resimlerinizi çok kolay bir şekilde instagramda paylaşabilirsiniz. instagram uygulamasının bu tarz özellikleri  kullanıcılarının ciddi oranda artmasını sağlamıştır. instagram filitreleri sayesinde çekmiş olduğunuz kaliteli resimleri diğer sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak binlerce kişiye rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2021, 16:34

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!