Instagram Fotoğraf Yükleyemiyorum Resim Yüklenmiyor

banner186

Instagram fotoğraf yükleyemiyorum sorun nedir? Instagramda fotoğraf resim yüklenmiyor hata alıyorum. Hesabımdan fotoğraf atamıyorum paylaşamıyorum. Android Galaxy S4 S5 S6 S7, HTC, LG G2 G3 G4 G5, Sony Xperia Z1 Z2 Z3 Z4 Z5 ve iPhone 4s 5s 6s SE yüklenmiy

Instagram Fotoğraf Yükleyemiyorum Resim Yüklenmiyor

banner192
Instagram fotoğraf yükleyemiyorum sorun nedir? Instagramda fotoğraf resim yüklenmiyor hata alıyorum. Hesabımdan fotoğraf atamıyorum paylaşamıyorum. Android Galaxy S4 S5 S6 S7, HTC, LG G2 G3 G4 G5, Sony Xperia Z1 Z2 Z3 Z4 Z5 ve iPhone 4s 5s 6s SE yüklenmiyor.  Instagram hesabımdan fotoğraf yüklenmiyor. Yada yüklediğim fotoğraf biraz sonra kayboluyor. Instagram uygulamasını kaldırıp tekrar yükledim. Şebeke ayarlarını sıfırladım. Güncellemeleri yaptım sorun yine aynı. Intagram' a sorun bildirimi yaptım ama dönüş yapan olmadı. Çözümü nedir? Instagram' a fotoğraf yükleyemiyorum. Fotoğraf yüklerken sorun yaşıyorsanız yada hata alıyorsanız. Alternatif internet bağlantısını deneyiniz. Wi-Fi veya mobil veri bağlantısı ile deneyebilirsiniz. Tabi farklı yerden. Şunu da hatırlatayım 3G, 4.5G veya ADSL Wi-Fi sinyal yetersizliğinden dolayı yükleniyormuş gibi görülebilir. Bazen mobil operatörlerinde (Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom Avea) mobil veri kullanımı belli bir tüketime veya bitim süresine göre internette yükleme veya download hızında düşüş olabiliyor. Farklı yerlerden ve farklı cihazlardan Instagram hesabınıza resim yüklemeye çalıştığınızda sorun devam ediyorsa, Instagram ile iletişime geçebilirsiniz. Yada önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz.

Instagram fotoğraf yükleyemiyorum

Instagram profilinize gidiniz. Sağ üstte bulunan simgeye veya sayfanın alt tarafında yer alan "Sorun Bildir" seçeneğine dokununuz. Sorunu detaylı yazıp başvuru yapınız. Instagram başvurularında yoğunluğa göre geri dönüşler yapılmayabiliyor. Alternatif olarak Instagram başvuru adresi buradan. Instagram fotoğraf yükleyemiyorum çözümü nedir Instagram şifre hatası alıyorum Instagram açılmıyorInstagram fotoğrafları videoları bilgisayara kaydetme ve Instagram şifremi unuttum Instagram şifre kurtarma haberlerimize baktınız mı?
banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Ayşe - 1 yıl önce
İnstagramda görüntü yok
Avatar
cey - 2 yıl önce
sorun çözüldümü? aynı sorun bendede var yüklediğim foto 1snde siliniyor. geçici mi kalıcı mı sorun anlamadım, herşeyi denedim ama olmuyor.
Misafir Avatar
- 2 yıl önce @cey
Bu sorun genelde internet bağlantısı ile alakalı oluyor. Nadirde olsa Facebook kaynaklı geçici sorun olabiliyor. Alternatif olarak farklı bir cihaz veya bilgisayardan Facebook' a giriş yapıp deneyiniz. Sorun devam ediyorsa yukarıda başvuru adresi verdim oradan başvuru yapabilirsiniz. Eğer sorun çözüldüyse DNS değişikliği yapıp deneyiniz.
Avatar
salih - 1 yıl önce
Bendede aynı sıkı var her yolu denedim ama bi sonuç alamadım ne yapacam bilmiyorum
Avatar
Mehmet Ali Çelik - 1 yıl önce
Eğer turk telekomluysaniz güvenlik profilleri etkinse girmiyor olabilir.
Avatar
Kader - 5 ay önce
İnstagramda fotoğraf veya hikaye paylaşamıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim
Avatar
Meryem - 5 ay önce
Instagramda fotoğraf paylasamiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz
Avatar
Ayşe - 3 ay önce
Instagramda fotograf video veya hikaye paylasamiyorum. Butonun uzerine tıkladıgımda telefonum donuyor ve ardindan ınstgram dondu diye bildirim geliyor. Yardimci olursaniz sevinirim...
Misafir Avatar
Video paylaşma da donma sorunu - 3 ay önce @Ayşe
Farklı bir hesapta denediniz mi? Telefonu formatlayıp denediniz mi?
Avatar
Dilmen - 3 ay önce
İnstagramda fotoğraflar yüklenmiyor
Avatar
Sevim - 3 ay önce
İstegra fotoğraf vidyo paylaşmayın yardımcı olursanız sevinirim
Avatar
Meral - 2 ay önce
Görüntü yüklenmiyor ne yapmalıyım lütfen bana yardımcı olursanız sevinirim