Instagram Fotoğrafları Videoları Bilgisayara Kaydetme

media 1889

Instagram fotoğrafları videoları bilgisayara kaydetme için kullanımı kolay bir program arıyorsanız tam yerindesiniz. Instagram Downloader programı ile tek tıklamada istediğiniz resimleri bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Andronova

İlk oluşturulduğundan bu güne kadar, hızla büyüyen, büyüdükçe devasa kitlelere ulaşan ve buna bağlı olarak bu kitleleri birbirine bağlayan projelerin çıkmasına sebep olan İnternet, her geçen gün bizlere farklı yenilikler getirmekte.

Bu yeniliklerden biri de, milyonların sevdiği fotoğraf paylaşım platformu olan Instagram. 2014 ilk çeyreğinde 200 milyon aktif  kullanıcıya ulaşan Instagram ile fotoğraflarınızın paylaşımını kolayca yapabiliyorsunuz. Ancak bir süre sonra, çoğalan fotoğrafların takibinin zorlaşmasının yanı sıra, bu fotoğraflara sadece akıllı telefonlardan erişmek de yeterli olamayabiliyor ve bilgisayardan da erişim imkanına sahip olmak isteyebiliyorsunuz.

İşte bu durumlar için imdadımıza koşan Instagram Downloader ile kolayca tüm fotoğraflarınızı bilgisayarınıza indirebiliyorsunuz. Windows işletim sisteminde çalışan uygulama, kurulum gerektirmeden, basit ve anlaşılır arayüzü ile ücretsiz olarak sunuluyor.

Instagram fotoğrafları videoları bilgisayara indirmek

Instagram son zamanlarda kullanıcı sayısında büyük artış sağladı. Özellikle Instagram’ın Türkiye’ de bu büyümesinin en önemli etkenlerinden biri medya ve sanatçı kesimi.

Instagram Downloader programını, Google arama motorundan aratarak güvenli indirme sitelerinden indirebilirsiniz. Kullanımı gayet kolay olan bu yazılım, ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Programı açtıktan sonra gelen ekrandan, Download butonunun sol tarafında yer alan boşluğa, fotoğraflarını indirmek istediğiniz Instagram hesabının kullanıcı adını yazmanı yeterli.

Sadeliği ve hatasız çalışmasıyla diğer alternatiflerine karşı önemli bir rakip olan Instagram Downloader‘ı siz de deneyin. Instagram uygulaması cep telefonunuzda yoksa Instagram son sürümü yazımızı inceleyebilirsiniz. Her hangi bir sorunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Instagram fotoğrafları videoları bilgisayara kaydetme

Instagram Downloader programını bilgisayarınıza indirip çalıştırdınız. Aşağıda gördüğünüz üzere indirme ekranına, indirmek istediğiniz instagram’ da paylaşılan, videoların veya resimlerin üzerine mause ile bir kez tıklayıp basılı tutup sürükleyerek bırakınız.

Instagram resim ve video bilgisayara indirme programı
Instagram Fotoğrafları Bilgisayara Kaydetme

Programa indirilecek fotoğraf veya videonun simgesi belirecek. İndirmek istediğiniz şeyin sağ tarafında indirme simgesine tıklayıp indirmesini bekleyiniz. Eğer aşağıdaki gibi bir görüntü ekranınıza gelmediyse yanlış giden bir şeyler var demek.

Instagram resimleri ve videoları bilgisayara indirme programı
Instagram Fotoğrafları Videoları Bilgisayara Kaydetme

Gördüğünüz gibi indirme işlemi tamamlandı. Acaba bilgisayara instagram’ dan indirdiğim video ve resim nereye kayıt ediliyor! diye merak ediyorsanız sağ tarafta bulunan klasör simgesine tıklamanız yeterli.

Instagram fotoğrafları ve videoları bilgisayara indirme programı
Instagram Videoları Bilgisayara Kaydetme
Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın