Instagram hashtag takip etme özelliği

Andronova

Yeni bir özelliğin test edildiği bilgisi gündeme geldi. Hashtag' ları takip etme adına beklenilen değişimin yakında yayına alınacağını söyleyebiliriz.

Şirket bu ağdan ilk yıllarda pişmanlık duysa da sonraki bir kaç yıl içerisinde yavaş yavaş dikkatleri çekmeyi başardı. Instagram ile Snapchat’ ı kopyalamakla gündeme gelse de kullanıcılar yapılan yeniliklerden memnun görülüyor. Sürekli bir yenilikle eksikliklerini tamamlamaya devam ediyor. İşte bir başka yeniliği şu an test ediyor. 

Instagram hashtag takip etme

Bu özelliğin tesadüfen bir kullanıcı tarafından bulunduğunu biliyor musunuz? Pippa isimli bir kullanıcı Twitter hesabında paylaştı. Bu özellik kullanıcılar nasıl ki hesapları takip edebiliyorsa hashtag’ ları da takip edebilecekler.

Yeni özellik sayesinde popüler hashtag’ lar kolayca takip edilebilecek. Şu an TweetDech adıyla Twitter’ da yer alıyor.

Instagram hashtag takip etme özelliği

Bende çıkmıyor diyenlerin güncel versiyona sahip olduğundan emin olunuz ve profilinizde bir kaç şeyi değiştirmeye çalışırken uyarı karşınıza çıkıyorsa belki yapmış olduğunu bir şeylerden dolayı kısmi alanlarda kısıtlama almış olabilirsiniz.


Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2021, 12:21

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir