Instagram hesabımı Facebook hesabıma nasıl bağlarım

Andronova
By Andronova
2 Minimum Okuma

Instagram' ı Facebook hesabına bağlamak için gerekli sırlamayı aşağıda bulacaksınız. Bağlanmıyor şeklinde yazacaklar içinde bir kaç önemli önerimiz var.

Sponsorlu reklam

Instagram hesabımı Facebook şirket / firma sayfasına nasıl bağlarım diyen meraklılara resimdeki adımları uygulamalarını öneriyoruz. Facebook hesabında veya sayfasında yönetici olmanız gerekmektedir. Android cep telefonundan hesabınızı açınız ve profil alanına geçiniz. Sonrası için aşağıdakileri izleyiniz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Hesabı bağlayamıyorum diyerek yardım isteyenlere önerimiz farklı bir cihazla test etmeleri. Eğer çok defa bir şeyleri yapmışsanız veya denemişseniz geçici bir süreliğine işleminiz engel yemiş olabilir. Başka bir internetle de deneyebilirsiniz. Birde ceza alan hesapların bazen askıya almak yerine bir kaç özelliğin kullanılması kısıtlanabiliyor. Test etmek isteyenler profilden bir şeyi değiştirmeye çalışması yeterli olacaktır. İzin vermiyorsa ya sistemden ya yaptırımdan problem çıkarır.

Sponsorlu reklam

Ne yaparsam yapayım durum aynı şeklinde yazanlara şimdiden iki önerimiz daha olacak. Birincisi pro hesabına yükseltmeniz ve diğeri bu çözüm sağlamıyorsa ağın yardım alanından talep gönderiniz.

Instagram Facebook hesabına bağlama

  •  … simgesine dokununuz
  • Bağlantılı Hesaplar 
  • Facebook’ a dokununuz
  • Instagram hesabı varsayılan kişisel Facebook Zaman Tüneline bağlanacaktır
  • Eğer Facebook sayfasına bağlanmak istiyorsanız, Facebook’ a dokunup ve yönetici olduğunuz sayfayı seçiniz.

Instagram hesabımı Facebook hesabıma nasıl bağlarım

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Şurada paylaş seçeneğine dokunup ve Facebook sayfasını seçiniz. Windows 10 veya Phone telefondan profilinize gidiniz ve … nokta simgesine dokununuz. Ekranda parmağınızı sağa doğru kaydırarak çıkan seçenekten Paylaşım Ayarları> Facebook’ a dokununuz. Yine mevcut hesabınıza bağlanacaktır. Şurada paylaş’ a dokununuz ve Facebook’ ta yönettiğiniz sayfanızı seçiniz.

Profilden ayarlara girerek aşağıdaki adımları uygulayınız.

  1. Hesap
  2. Bağlı hesaplar
  3. Facebook dokunun ve kullanıcı ve şifrenizi yazıp onaylayın

Instagram Facebook' a bağlamaInstagram Facebook' a nasıl bağlanırinstagram facebook nereden bağlanır


Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2021, 04:00

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir