Instagram hesabına ne zaman girildiğini öğrenme

Andronova

Instagram hesabıma ne zaman girildiğini nasıl öğrenirim ya da öğrenebilir miyim diye soranlar için çok aramadan tüm olası yöntemlerden bahsedeceğiz.

Instagram günümüzde en fazla popüler kullanılan uygulamadır. Ancak bazen insanlar işleri gereği, Instagram’a ne zaman girdiğini öğrenmek isteyebilir veya hesaba birinin girdiğini düşünebilir. Dolaysıyla bizler de Instagram hesabına ne zaman girildiğini öğrenme işlemi için hangi yolları izlemelisiniz, şimdi detaylarıyla aktaracağız.

Instagram uygulamasında hesabınıza ne zaman giriş yaptığınızı tarih ve saat bilgisine kadar uygulama üzerinden ulaşabilirsiniz. Ancak Instagram hesabınızın güvenliği için bilgilerinizi sıkça takip etmelisiniz.

Hesabınızın güvenliği için iki faktörlü ve diğer seçeneklerden yararlanın. Ek giriş yöntemi eklendi ise onlarında güvenliğinden emin olmanız gerekiyor.

Instagram hesabına girilen yerleri görme

  1. Uygulamadan profili açın.
  2. Üstten üç çizgiye dokunun.
  3. Ayarlar’ a ve oradan da “Güvenlik” bölümüne geçin.
  4. Giriş hareketleri kısmını açın.
  5. Oturum bigisi yanında yan yana çizgiye dokunun.
  6. Ekrana oturum bilgisini harita üzerinden gösterecek.

Instagram hesabına ne zaman girildiğini öğrenmeInstagram girişleri görme

Instagram girilen tarihleri öğrenme eski uygulamada

Instagram uygulamasında giriş veya çıkış yapmadığınız halde belirtilen sürelerde giriş yapılmış olabilir. Bunun için kesinlikle güvenlik önlemlerini almanız gerekmektedir. Peki, bunun için öncelikle İnstagram uygulamasını en son ne zaman giriş yapıldığını öğrenelim.

Öncelikle Instagram hesabınıza uygulama üzerinden giriş yapmalısınız. Ardından uygulamanın sağ alt kısmında bunun profil seçeneğine tıklamalısınız. Ardından sağ üst kısımda yer alan iki nokta üst üste olan ifadeye tıklamalısınız. Burada Ayarlar seçeneğinden Hesap Verileri butonuna tıklamalısınız.

Ardından Hesap Bilgileri menüsü ile karşınıza bir sayfa açılacaktır. Burada Hesap gizliliği değişiklikleri menüsüne tıklamalısınız.

Menünün altı kısmında tümünü gör seçeneği karşınıza çıkacak. Burada Giriş, saat ve tarih bilgilerini tespit edebilirsiniz. Ancak eğer şüpheli durumlara denk geldiyseniz, kesinlikle hesabınızı en kısa zamanda Gizlilik seçeneği ile kontrol altına almalısınız. Böylece bu şekilde hesabınızı tespit edebilirsiniz.

Instagram hesabıma girenleri görmek istiyorum nasıl?

Instagram hesabına ne zaman girildiğini nasıl öğrenebiliriz sorusunun olası cevapları aşağıdaki gibi olacaktır. Farklı yöntemler pek yasal olmayabiliyor.

  • Hesap ayarlarından kontrol etme
  • Giriş yapılan cihazlara bakma
  • IP izi varsa ip’ den araştırma
  • Mahkeme kararı çıkarsa geliştiricinin dönüş yapmasını bekleme


Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2020, 19:33

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir