Instagram hesap silme resimli anlatım 2021

Andronova

Instagram hesabını tamamen kapatmak istiyorum çalındı ya da şifresini hatırlamayanların yapması gerekenler hakkında aklımıza gelenleri paylaşıyoruz.

Instagram hesap silme tamamen olması için belli bir süre hesaba girmemeniz gerekebilir. Bazı kullanıcılara eğer rahatsız edici bir durumla karşılaştıysanız o zaman isterseniz hesap dondurma seçeneğini değerlendirebilirsiniz diyoruz. Yazımızda biraz instagram‘ dan söz edeceğiz ve sonrasında başlıkta yer alan adımları göstereceğiz.

Instagram, Facebook ile hızla büyümeye devam ediyor. Tabi büyüdükce sorunlarda büyümekte. Bazı kullanıcılar bu ağdan rahatsız edildiğinden hesaplarını geçici olarak dondurmak ya da tamamen kapatmak istiyorlar. 

Bu konuda kullanılan iletişim formlarından sahte hesap veya hesap çalındı gibi formlar doldurulabilir. 

Instagram hesap kapatma uyarısı

Instagram hesabını dondurduktan sonra tekrar açabilirsiniz.Instagram hesabınızı kapattınız ama tamamen kapatılmadıysa, her hangi bir mobil cihazdan Instagram hesabına giriş yaparsanız otomatik hesabınız açılacaktır. Eğer Instagram hesabınızı hiç kullanmayacaksanız, kapalı olmasını istiyorsanız o zaman hesabınıza giriş yapmayınız. Facebook’ ta bu durum 14 gün. 

Size önerimiz birde dondurma seçeneğiyle belli bir süre denemeniz. İstediğiniz zaman hesabınıza girer ve kapatma başvurusunu yaparsınız.

İletişim genel bilgileri https://www.andronova.net/teknoloji-haberleri/instagram-musteri-hizmetleri-turkiye-telefon-numarasi-h2665.html ulaşabilirsiniz.

Instagram hesap silme nasıl yapılır

İşlemleri yapmadan önce bunun belli bir süre sonra artık geri dönüşü olamayacağını biliniz. Aynı zamanda silinen Instagram kullanıcı adı artık alınamaz. 

  • İşlem bağlantısı instagram.com/accounts/remove/request/temporary (bilgisayardan) veya aşağıdaki adımları yapınız.
  • Bilgisayardan Instagram hesabınıza giriş yapınız. “Profili Düzenle” seçeneğine giriniz
  • Sağ tarafta yer alan “Hesabımı geçici olarak kapat” seçeneğini tıklayınız
  • Son işlem şifre ve onay ekranı sonrası instagram hesap kapatma uyarısıyla sonlanacak

Hesabınızı geçici olarak kapatmak için ilgili bölümünden hesabın neden kapatıldığını, ara vermeyi istiyorsanız, kullanmada zorlandıysanız, 2. bir hesap açtıysanız, gizlilikle endişesi varsa, her hangi bir şeyi kaldırma isteğinde bulunmak istiyorsanız, çok fazla zaman alıyorsa, takip edeceğiniz kimse yoksa ve başka neden gibi seçeneklerden birini seçiniz.

Bilgisayardan yukarıda verdiğim adresten Instagram’ a giriş yapınız. İsterseniz ilk önce Instagram hesabınıza giriş yapıp verdiğimiz adrese gidiniz. Ekrana gelen bölümden sizinle alakalı olanı seçiniz. Onaylamak için Instagram şifrenizi yazınız.

Instagram hesap silme resimli anlatım
Instagram hesap kapatma resimli anlatımInstagram hesap dondurma

instagram kapatma adresi

instagram müşteri hizmetleri 
 


Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2021, 01:24

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir