Instagram'ın iOS sürümüne Zoom özelliği geldi!

iOS' un Instagram uygulamasına yapılan bir çalışmadan sonra fotoğraflara zoom özelliği eklenmiş oldu. Yakınlaştırma ile değişimi izleyiniz.

Andronova

Fotoğraflara artık yakınlaştırma (zoom) yapabileceğiz. iOS kullanıcıları için yayınladığı yani sürümde, fotoğraflara zoom yapabilecekler.

Çıkan versiyonların bazen kademeli şekilde ulaştığını belirtelim. Yeni gelişmenin birçok iPhone kullanıcısını sevindirecek gibi görünüyor. Çekilecek resimlerde daha yakınlaştırma fonksiyonu yer alacak.

Şimdiye kadar yapılmayan bu işlemin geleceği geçtiğimiz günlerde Fotoğraflardaki çözünürlük oranlarının değişmesinin ardından gündeme gelmişti. Yeni iOS desteği ile Instagram kullanıcıları artık fotoğrafları daha detaylı inceleme fırsatı buluyor. Facebook’un önderliğinde gelişen Instagram uygulaması bilindiği gibi fotoğraf ve video paylaşım ağı olarak kullanılıyor.

Milyonlarca kullanıcıya hitap eden uygulamanın yeni özelliği ile daha da öne çıkması bekleniyor. Geliştirici fotoğrafların daha yüksek kalitede çözünürlük ile daha yakından görebilme fırsatı sunuyor. Şu an için sadece OS kullanıcılarına bugün itibariyle dağıtılmaya başlandığını duyurdu. Zoom desteğinin dağıtılmaya başlandığını duyuran firma ilerleyen zamanlarda Android kullanıcıları içinde yeni bir yayınlama yapacağının bilgilerini paylaştı.

Şimdilik Android kullanıcıları zoom desteği için biraz daha bekleyecek.


Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2021, 01:48

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.