Instagram indir Android (APK) iPhone nasıl yüklenir

Instagram indir Android (APK) iPhone nasıl yüklenir
müşteri hizmetleri

Instagram, diğer paylaşım platformları ile kıyaslanırsa eskiden çok fazla kullanıcısı bulunmazken, son yıllarda kullanımda çok hızlı bir artış oldu. 

Instagram indir cep telefona iPhone Android nasıl yüklenir ? Instagram uygulamasında şuana kadar büyük çapta her hangi bir sorun görülmedi. Ama internet bağlantı algılamama sorunu veya paylaşımda anlık sorunlar oluşmuştur. Bağlantı sorunlarında farklı bir internet bağlantı yöntemi deneyebilirsiniz.

Instagram uygulaması ile hayatınızın önemli anlarını fotoğraflama veya video' ya dönüştürerek, aileniz ve sevdiklerinizle paylaşmayı sağlayan çok kullanışlı bir uygulamadır. Daha önce yayınladığımız instagram son sürüm yazımızda da yer vermiştik.

Uygulamada bazı ünlülerle de karşılaşabiliyorsunuz. Yani her kesimin yer aldığı bir paylaşım sitesi. Ama videolarda yapılan süre kısıtlaması instagram' ın çok daha fazla gelişime ihtiyacı olduğunu göstermektedir.

Instagram uygulamasının resmi sitesinde yer alan bilgiye göre şuan için 400 milyondan fazla kişinin akıllı cihazlarında Instagram yer almaktadır. Uygulamayı resmi sitesinden indirmeniz önerilir.

iPhone Apple cihazları için itunes.apple.com/app/instagram/id389801252?pt=428156&ct=igweb.unifiedHome.badge&mt=8 buradan ve Android için play.google.com/store/apps/details?id=com.instagram.android&hl=tr" target buradan

Instagram indir,Instagram uygulaması ücretsiz Instagram güncellemesi 2016

Instagram uygulamasının genel özellikleri

  • Fotoğraflarda ve videolarda ücretsiz, özel tasarımlı filtrelerin kullanılması.
  • Parlaklık, kontrast ve renk doygunluğu, gölge, parlak alan ve perspektifi değiştirmede 10 gelişmiş araçlarla görüntü iyileştirme özelliği.
  • Sevilen hesaplar ve fotoğraflara göre yeni kişileri bulabilme ve dünyada hemen hemen tüm ülkelere ulaşma imkanı.
  • Paylaşılan veya paylaşılacak fotoğraf ve videoyu farklı sosyal ağlarda paylaşma imkanı. Örnek Facebook, Twitter, Tumblr ve Flickr gibi sosyal ağlarda anında paylaşma imkanı.
  • İster arkadaşlarınızla doğrudan ister takipçilerle fotoğraf ve video mesajları gönderme imkanı.
  • Instagram güncellemesi son sürüm 2016 Instagram programını telefona indirirken veya yüklerken, "instagram indirilirken bir hata ile karşılaştı" veya "instagram yüklenirken bir hatayla karşılaştı" gibi sorunla karşılaşırsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Instagram için Türkiye ve bir çok ülkede her hangi bir yetkili iletişim telefon numarası bulunmamaktadır. Başvuru adreslerinden de genelde her hangi bir geri dönüş yapılmamaktadır. Eğer yasal bir durum varsa savcılık ile başvuru yapmanız önerilir.