Instagram indir Android telefondan giriş Instagram aç

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

Instagram indir APK Android telefon uygulaması indirme. instagram apk indir 2016. instagram son sürüm yeni sürüm güncellemesi. Telefona nasıl indirilir yüklenir?

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Instagram uygulaması yüklü olmayan cep telefonlarına veya güncelleme, indirme sorunu ile karşılaşanlar için instagram‘ın son yeni sürümü indirmeniz önerilir. Instagram indir Android APK uygulaması son sürüm 2016. Samsung Galaxy A1 A2 A3 A4 A5 A6 A7 A8, Galaxy J1 J2 J3 J4 J5 J6 J7 J8, Note, HTC, LG, Sony Xperia, Asus, Zenfone, Discovery, Android One 4G, Çin ve Kore malı cep telefonlarda.

Instagram uygulaması, iOS sürümü ile ilk paylaşımını yapmıştı. Sonrasında hızla Android sürümü yayınlanarak, büyümeye devam etti.

Instagram, sanal ortamda en çok tercih edilen fotoğraf paylaşım alanlarından biridir. Çok geniş bir fotoğraf arşivine instagram uygulaması ile ulaşabilirsiniz. Geniş kitlenin henüz çok kullanmasa da video paylaşımları da yer almaktadır.

Instagram indir APK Android telefon uygulaması

Instagram Genel Özellikleri: Resimleri özelleştirme, parlaklık, kontrast, renk doygunluk, gölgeler, gelişmiş araçlarla fotoğrafları iyileştirme, fotoğraflara göre kişileri bulup takip etme, resim efektleri, çerçeveleri, paylaşım yorum özelliği, görüş bildirme, Flickr, Facebook, Twitter ve Foursquare üzerinden paylaşım imkanı, geniş dil desteği ve ücretsiz olması ile çok fazla sayıda kişinin, özellikle ünlülerin’de takip ettiği bir platform.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Instagram indir Android

Instagram indir Android telefondan giriş Instagram aç

Instagram indir Android APK indirme dosyası

Instagram indir Android sürümü için ücretsiz uygulamayı buradan play.google.com/store/apps/details?id=com.instagram.android&hl=tr indirebilirsiniz. Yeni sürüm güncellemesi otomatik olarak yapılmaktadır.

Her hangi bir yükleme sorunu alırsanız, cihazın ön belleğini temizleyip, tekrar denemeniz önerilir. Ön bellek temizlemeyi, ister cihaz ayarlarından, ister temizleme uygulamalarından yapabilirsiniz.


Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2017, 00:48

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak