Instagram istenen sayfa bulunamadı

Andronova
By Andronova
2 Minimum Okuma

Instagram uygulaması istenen sayfa bulunamadığını belirten bir hata aldınız mı? Bu genelde hesap yasaklandı veya kısıtlandı ise olabiliyor. Hatta kapatılmışsa çıkabiliyor.

Sponsorlu reklam

Instagram‘ da hesabım kapatıldı ve başvuru yaptığımda “istenen sayfa bulunamadı” veya “istenilen sayfa bulunamadı” şeklinde alınan uyarının bir zaman karşımıza çıktığını gördük. Hata tarafında hesabın kısıtlandığı veya tamamen kapatıldığı belirtilebiliyor. Ama bazende sistemsel arızaların oluşmasından dolayı karşımıza çıkabiliyor. Örnek dondurulan hesabı tekrardan açmak istediğinizde böyle bir şeyi görebiliyorsunuz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

“Sayfa bulunamadı” hatası alan kullanıcıların aşağıdaki formları bilgisayarlarından veya telefonlarından doldurmalarını öneriyoruz. 

Sponsorlu reklam

Öncelikle belki şu an yaşadığınız genelde görülen bir şey olma ihtimaline karşın araştırma ve bekleme bilgisini vermek istiyoruz. Çevrenizde sorabileceğiniz kişilerde aynı durum çıkıyorsa tek deneyeceğiniz vpn olacaktır. Bu da ülkemizden alakalı olma ihtimalinde kontrol edilen en iyi seçeneklerin başını çekiyor.

Bizden yardım isteyenlere şimdiden belirtmek istiyoruz, bilgilendirmeye yönelik içerikler hazırlıyoruz ve destek için reklamlarda yer alan numaraların denenmesinden başka bir yönlendirmemiz olmayacaktır.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Instagram istenen sayfa bulunamadı

Çözümde sayfa hatası alanlara önerilerimiz olacak

İlk önerimiz tarayıcılarda gizli sekme yardımıyla denemeniz ve sonrasında aşağıdakilerle hem kontrol ediniz hem işlem yapınız.

  1. Başka bir cihaz ve internetle denemenizi şiddetle öneriyoruz.
  2. Talep oluşturmada bu help.instagram.com/contact/1652567838289083 bağlantıdan yararlanınız. Sonrasında facebook’ un forumlarını deneyiniz.
  3. Uygulamadan test edenlerin yardım adlı bir öneri üzerinden denemeleri belki öneri bir kapı aralayabilir.
  4. Telefondan girenlerde çıkıyorsa bellek / veriler silinmesi ve güncellemelerin kaldırılması adlı seçeneğin kullanılmasını öneririz.
  5. Önceki bir kaç uygulama versiyonu yüklenip test edilsin. Çıkarılmış olan bir güncellemenin neden olma durumu var.
  6. Ceza almış veya kapatılan hesap sahiplerinin talep oluşturma formunu kullanmaları gerekiyor. Google’ dan veya sayfamızdan araştırabilirsiniz.

Bu platformda bu aralar sürekli benzeri tarz hatalar alınmakta. Nedense çıkan metinler sorunları anlaşılamaz hale çeviriyor. Örnek hesap kapatıldıysa ya da bir ceza alındıysa bunu açıklayıcı bir mesaj verilmiyor.

Bakalım bu tarz sorunlar ilerleyen yıllarda çözülecek mi?

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam


Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2021, 11:01

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak