Instagram kaydol Instagram giriş yap

Instagram ağında hesap oluşturmak adına kullanıcıların bazen kullandığı bilgileri kafadan atıp sonra oturum açmama sıkıntılarında ise yardım almaya çalışıyor.

teknik destek

Bilgisayardan Instagram.com sitesine giriniz. Aşağıdaki ekran gelecek ve hesap açmak için e-posta ya da telefon numarasını yazmanız gerekiyor. İstersenizde Facebook kullanılarak bağlama yöntemiyle kullanım yapılabilir. Kullanıcı adı daha önce alınmamış bir hesap adı belirleyeceksiniz. Sonra şifre ve kaydol butonuna tıklayınız.

Instagram kaydol

Kayıt olurken kullandığınız mail veya numarayı açtıktan sonra kapatırsanız herhangi bir aksilikte hesapla olan bağınız kesilir. Bundan dolayı her zaman alternatif bir yöntem ekleyiniz.

Kayıt olamıyorsum farklı cihaz, bilgisayar ve kural dışı yapılan işlemler içinde farklı bağlantı yerleri kullanılması gerekebilir. Yasaklananlar kısmi veya kalıcı bir engel uygulanır.

Instagram kaydol Instagram giriş yap

Bazı hesaplarda ekli sosyal ağ hesabını kapattığında giriş sırasında zorluk çektiği görülüyor. Bu durumda kullanıcı bilgilerini kullanrak giriş yapmaya çalışınız. Aynı zamanda parola sıfırlama adımlarını uygulayınız. SMS doğrulamasını eklemeniz ek güvenlik sunacaktır. Bu güvenliği açtığınızda farklı bir cihaz veya bilgisayardan instagram hesabınıza giriş yapıldığında telefona doğrulama kodu gidecek. Bu kodla hesabınıza giriş yapılabilecek.

şifre sıfırlama


Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2021, 16:21

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir