Instagram mavi tik almada yeni dönem

Instagram’ da önemli yeni gelişmeler var. Mavi rozet almanın şartlarında ünlü olma, tanınmış olma, iş adamı, sanatçı ve markalara veriliyordu bu değişiyor.

Andronova

Instagram, ilk defa Avustralya’da Temmuz ayı içerisinde sunumunu yapmış olduğu onaylı hesap talebi özelliğini, tüm dünyaya sunma hazırlığına başladı. Henüz test aşaması içerisinde olan bu özellik, mobil telefonlar üzerinden de uygulanabilecek. Yakında doğrulanmış hesaplarda mavi rozet uygulamasına geçiş yapılabilecek.

Onaylı hesap için detaylara https://www.andronova.net/instagram-mavi-tik-almak-icin-basvuru-adresi-h2944.html

Instagram’ da mavi tik nedir?

Instagram içerisinde bazı hesaplarda, mavi tık özelliği görülmekte. Mavi tık, onaylı hesap anlamına gelmekte. Çoğunlukla tanınmış olan kişilerin kullanmakta olduğu bu özelliği, herkesin kullanması mümkün olmuyor. Profil hesabı taklit edilmeye açık olan, mağdur olma ihtimali yüksek olan kişilerin hesapları, onaylı hesap haline dönüşüyor. Kullanıcılar tarafından yoğun bir şekilde istenen, fakat İnstagramın belli kurallar çerçevesinde vermekte olduğu mavi tık, onaylı hesap yakın bir zaman zarfında tek tıklama ile alınır hale gelebilecek.

Instagram mavi tik almada yeni dönem

Instagram’ da onaylı hesap geçişi nasıl oluyor?

Günümüze kadar İnstagram kullanıcıların başvurularını beklemeksizin, kendi kriterlerini baz alarak onaylı hesap geçişini sağlıyordu. Yeni duyurulan gelişmeye göre, tüm kullanıcılar profil sayfalarına girerek ayarlar menüsünden, onaylı hesap alabilmek için başvuruda bulunabilecek.

Peki bu başvuruyu Instagram araştıracak mı? Evet gerçekten gerekli olduğuna karar verir ise, hesabın mavi tık almasına karar verecek ve kişinin talebine olumlu dönüş yaparak, profili onaylı hesaba geçirecek. Instagram’ın bu taleplere ne kadar sürede yanıt vereceği ise, şu an için bilinmiyor. Ancak olumsuz ya da olumlu Instagram’dan kesinlik ile bir cevap geleceği belirtiliyor. Konu için instagram iletişim adresi şimdilik aktif değil.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.