Beklenmeyen bir hata oluştu Instagram

Android veya iPhone telefondan Facebook ve instagram uygulamasından hesabıma girerken beklenmedik ağ hatası ve bir hata oluştu sorunu ile karşılaşıyorum diyorsanız çözümü biraz zor.

Beklenmeyen bir hata oluştu Instagram
müşteri hizmetleri

Instagram uygulamasından hesabınıza girdiğinizde "Beklenmeyen bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar dene" hatası alıyorsanız işiniz biraz anlamına geliyor. Bu sorun aynı zamanda Facebook uygulaması üzerinden de görülmekte. Normalde bu uyarıdan önce "Güvenlik kodunu gir" yazısı gelmesi gerekiyor. Ama instagram kaynaklı durumdan dolayı direk bu hataya düşüyor. Windows yüklü bilgisayardan sorunlu hesaba giriş yapıp denediğimizde evet kod gir uyarısı geliyor.

Güvenlik kodu gir seçeneği ekrana gelen kullanıcıların neredeyse yarısına yakınına kod gitmiyor. Normalde güvenlik kodu istediğinizde telefona ve e-postaya gelmekte. Ama bu şekilde bir durumla karşılaştığınızda bu durumun çözümü biraz zor oluyor.

Beklenmeyen bir hata oluştu nedir?

Beklenmeyen bir hata oluştu ne demek oluyor diye soranlar için instagram toplum kurallarına veya genel kurallarına aykırı durumlarda instagram kullanıcının girişini engelliyor ve hesap doğrulama güvenliği için cep telefona veya mail' e kod istiyor. Bazende hesabı çalmaya yönelik girişimlerden dolayı veya farklı yerlerden (ülke veya şehir) giriş yapıldığından dolayı bu sorunla karşılaşılabilmekte.

Yukarıdaki sorunun dışında instagram uygulaması veya kullanıcı kaynaklı sorunlardan dolayı da bu hata oluşabiliyor. Örnek takipçi hilesi yapanlarda sık sık görülebilmekte. www.andronova.net

Beklenmeyen bir hata oluştu Instagram

Beklenmeyen bir hata oluştu çözümü

Beklenmeyen bir hata oluştu ve güvenlik kodunu gir ekranı geliyorsa uygulama üzerinden yardım al seçeneğini deneyiniz. Farklı bir telefondan girip deneyiniz. Bilgisayardan girip deneyiniz. VPN programı kullanarak deneyiniz. Sorun telefon kaynaklıysa instagram uygulamasını silip ve telefonun ön belleğini temizleyip tekrar yükleyip deneyiniz. Telefonu fabrika ayarlarına döndürünüz.

Hem Facebook hemde instagram için giriş sorunu bildirimi facebook.com/help/contact/357439354283890

Instagram müşteri hizmetleri telefon numarası özellikle Türkiye' de bulunmuyor. Aşağıda benzer haberlerde yer alan "instagram destek hattı" haberimizi kesinlikle okuyunuz. Çözüm için detaylı yorum bırakınız. Kullanıcı adınız ve erişim yapabiliyorsanız instagram mail adresiniz. E-posta hesabınıza erişiminiz yoksa artı olarak iletişim mail adresi bırakınız. 

Güncelleme Tarihi: 11 Aralık 2017, 15:58
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
Hasan___emre
Hasan___emre - 2 yıl Önce

Abi istegram hilesi yaparken oldu giremiyorum kod istiyo ama e postaya kod gelmiyo nasil yapabiliriz

Hile nedeniyle kod sorunu
Hile nedeniyle kod sorunu @Hasan___emre - 2 yıl Önce

Çok zor öneri facebook kod gelmiyor konusundaki iletişim adresini kullanmanız. Instagram' la aynı destek kısmına ulaşıyor...

Yusufbayram7
Yusufbayram7 - 3 yıl Önce

İnstagrama girerken isteğinizle ilgili bir hata oluştu yazıyo ve girmiyo

hdxbmmcc
hdxbmmcc - 3 yıl Önce

Istagrama giris yaparken üzgünüz isteğinizle ilgili sorun oluştu diyor internette yazılan bütün herşeyi denememe rağmen hala düzelmedi

Teknoloji haberleri