Facebook Instagram kapatılan reklam hesabını açmak

Facebook Instagram kapatılan reklam hesabını açmak için ne yapmalıyım? Instagram' a reklam vermeye çalışırken hata aldım. Facebook' ta reklam yayınlayamıyorum çözümü için inceleyelim.

Facebook Instagram kapatılan reklam hesabını açmak
müşteri hizmetleri

Reklam hesabınız kısa süre önce sıradışı hareketler nedeniyle işaretlenmiştir ne demek? Instagram' da reklamlar durduruldu ve reklam yöneticisi hatası nedir detaylarıyla paylaştık.

Facebook veya Instagram hesabınızdan reklam yayınlamaya çalıştığınızda şu şekilde bir hata alıyorsanız, "Reklam hesabınız kısa süre önce sıradışı hareketler nedeniyle işaretlenmiştir. Güvenlik nedeniyle, siz hesap bilgilerinizi onaylayana dek reklamlarınızın yayını durdurulacaktır. Facebook ile İletişime Geçin." bunun nedeni reklam ödemesini yaparken kredi kartında oluşan her hangi bir hata, reklam ücretini çekememe nedeni, yayınlanan içerikte kurallara aykırı her hangi bir şeyin geçmesi, kullanılan anahtar kelimelerin aykırılığı veya hesabınızda oluşan güvenlik sorunları kaynaklı olabilir.

Reklam sayfasına girdiğinizde aşağıdaki gibi bir uyarı alıyorsanız, "Facebook ile iletişime geçin" yazısını tıklayınız. Sonra aşağıdaki ekran görüntülerindeki gibi başvurunuzu yapınız. Başvuruda sizden hesabınız eğer şirket hesabı ise şirket resmi evrakları, değil ise sizin kimlik ekran görüntüsünü eklemenizi isteyecek.
 

Facebook Instagram kapatılan reklam hesabını açmak

Facebook Instagram kapatılan reklam hesabını açmak


Eğer iletişim sayfasına giremediyseniz,  bu facebook.com/help/contact/531795380173090 adresten hem Facebook ile hemde Instagram ile iletişime geçebilirsiniz. İlkeler uyarınca şeklinde kapatılan reklam hesabı içinde facebook.com/help/contact/766321470101104 iletişim adresini deneyebilirsiniz.

Instagram kapatılan reklam hesabını açmak

facebook reklam yayınlanmıyor

Instagram kapatılan reklam hesabını açmak

Her hangi bir hata da önerdiğimiz destek hattından yardım alabilirsiniz. Teknoloji hattı, ister telefonla destek hizmeti sağlar, istersenizde uzaktan bilgisayarınıza bağlantı yaparak sorununuzu çözmeye çalışır. instagram müşteri hizmetleri veya facebook müşteri hizmetleri  diye bir resmi hizmet bulunmuyor.

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2018, 17:36
müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR