Instagram 5xx server error hatası çöktü mü

Bugün instagram sunucularında oluşan bir sorun nedeniyle Türkiye genelinde 5xx server error hatası oluştu. Sorundan dolayı cep telefonlardan ve bilgisayarlardan erişim yapılamadı.

Instagram 5xx server error hatası çöktü mü
banner192

Aşağıdaki şekildeki gibi bir hata alıyorsanız tahmini instagram sunucularında oluşan bir sorundan dolayı genel bir durum var. Çevrenizde instagram kullanıcısı, farklı bir cep telefonu veya bilgisayardan instagram sitesine giriş yapmaya çalışınız. Sorun genel veya bölgesel ise ilerleyen saatlerde tekrar deneyiniz.

Yukarıdaki adımlara rağmen hala Instagram' a giriş yapamıyorsanız çözüm önerileri için: DNS değiştirip giriş yapmaya çalışınız. VPN uygulaması / VPN programı ile deneyiniz. Çok sık giriş denemesi yaptıysanız farklı bir internet ağından erişim yapmaya çalışınız. Instagram' a resmi uygulaması ve tarayıcı ile giriş yapmayı deneyin.

Instagram 5xx server error nedir

facebook müşteri hizmetleri

5xx server error, genelde sunucu sorunlarından dolayı çıkmakta. Çok nadirde olsa internet hızının yavaş veya yetersiz olması nedeniyle çıkabilmekte. Bugün oluşan hata instagram sunucuları kaynaklı ya da portlar kaynaklı oluşan bir sorun. Erişim sorunu bazı bölgelerde tamamen bazı bölgelerde de ara ara bu sorunla karşılaşıldı.

Instagram 5xx server error hatası çöktü mü

Instagram' a ara ara giriş denemesi yaptığımızda bu "Sorry, something went wrong" şekilde bir hatayla da karşılaştık. 

Instagram 5xx server error hatası nedir

YORUM EKLE
YORUMLAR
500 Internal server
500 Internal server - 1 yıl Önce

Bu hata 500 Internal server hatası olarak' ta geçmekte

neşe koyuncu
neşe koyuncu - 2 ay Önce

hesabim boş yere kapatıldı ne olur yardım edin

Hesapla ilgili sorun nedir
Hesapla ilgili sorun nedir @neşe koyuncu - 2 ay Önce

Hesabınız kapatıldı mı yoksa hata mesajı mı alıyorsunuz?

SIRADAKİ HABER