Instagram açma yeni Instagram hesabı nasıl açılır 2019

Instagram hesap açmak yani Instagram kayıt olmak için ne yapılması gerektiğini anlattık. İstenildiğinde Facebook ile giriş yapma adımlarını da deneyebilirsiniz. Bu sayede tek hesap üzerinden yönetebilirsiniz.

Instagram açma yeni Instagram hesabı nasıl açılır 2019
banner192

Instagram' da hesap nasıl açılır? iOS iPhone ve Android Samsung Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S6, Galaxy S7, Note, LG, HTC, Sony Xperia, Galaxy J1 J2 A1 A2 A3 A4 A5 A6 A7 A8, Çin ve Kore malı cep telefondan Intagram hesabı açma kayıt olma. Instagram APK Google Play Store ve App Store' den uygulamayı indirebilirsiniz.

Instagram hesabı ister bilgisayar üzerinden, ister mobil cihaz üzerinden kolay şekilde acabilirsiniz. Aşağıda cep telefonu üzerinden Instagram uygulaması ile Instagram hesap açma adımlarına yer verdik. Bazı okurlar bu tarz paylaşımları gereksiz bulsalarda, bu işlemleri bilmeyen veya yapamayan çok sayıda kullanıcı var.

İnstagram kaydolma İnstagram açma

Instagram; Mike Krieger ile Kevin Systrom ikilisi tarafından 2010 tarihinde San Francisco, California' da kuruldu. 2 Yıl sonra Android sürümü yayınlandı. Kısa süre sonra yani 2012 yılında Facebook tarafından satın alındı. 

Instagram kullanıcıları fotoğraf, video ve özel anlarını paylaştığı sosyal paylaşım sitesidir. Facebook' un Instagramı satın almasıyla gelişmesi gayet hızlı oldu. Instagram satışından sonra ara ara yapılan güncellemelerle kullanıcı odaklı bir paylaşım sitesi oldu.

Instagram uygulaması cep telefonunuzda yüklü değilse cihazınızın resmi uygulama mağazasından, Instagram uygulamasını indiriniz. Android işletim sistemi cihazlar için Google Play Store' den ve iPhone iOS cihazlar içinde App Store' den ücretsiz indirebilirsiniz. Peki instagram nasıl açılır?

İnstagram hesabı açma

E-posta ile instagram açma: Instagram uygulamasını açınız. "Hesabın yok mu? Kaydol." seçeneğine dokununuz.

Instagram açma yeni Instagram hesabı nasıl açılır 2018
İster mevcut Facebook hesabınızla "Facebook ile Giriş Yap" seçeneği ile isterseniz de "Telefon veya E-postayla Kaydol" seçeneği ile devam ediniz. İşte bu bölümde telefondan instagram açma işlemi yapılabilir.

instagram aç
Instagram hesabınızı cep telefon numaranızla açacaksanız, telefon numaranızı yazınız. Ya da e-posta hesabınızı kullanacaksanız, "E-posta" seçeneğine dokununuz.

instagram hesap açma

facebook müşteri hizmetleri
Şifresini bildiğiniz e-posta hesabınızı yazınız ve "İleri" yazısına dokununuz.

instagram nasıl açılır
Instagram hesabını açarken kullanacağınız "Adı Soyadı" ve "Şifre" bölümlerini doldurunuz. Önerim gerçek bilgilerinizi kullanmanız. Instagram hesabınız çalındığında kimlik görüntüsü ile başvuru yapabilirsiniz.

cep telefondan instagram hesabı açma
Aşağıdaki kısımda "KULLANICI ADI OLUŞTUR"  seçeneğinde Instagram hesabınız için kullanıcı adı belirlemeniz gerekiyor. 

telefondan instagram oluşturma
"Facebook Arkadaşlarını Bul" bu seçenek ile Facebook hesabınız varsa, hesabınızı kullanarak arkadaşlarınıza ulaşabilirsiniz. 

Instagram açma kaydolma
"Kişileri Bul" başlığı altında yer alan "Kişileri Ara" seçeneğini kullanırsanız, rehberinizdeki kişilerin Instagram hesapları varsa kendi Instagram hesabınıza arkadaşlarınızı ekleyebilirsiniz. Bu seçeneği tercih etmiyorsanız, "Geç" seçeneğini kullanınız.

Instagram açma kaydolma

Instagram Facebook ile açma
instagram indir yükle

İsterseniz Instagram hesabına girerek Facebook ile bağlanma seçeneği ile de hesap oluşturabilirsiniz. 

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2018, 15:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
Rüzgar gülü
Rüzgar gülü - 8 ay Önce

jsjsjsjsjsj