Instagram bilgisayar uygulaması Windows 10 indir

banner186

Windows bilgisayarda Instagram nasıl kullanılır? Windows 10 Instagram uygulaması indir yükle 2016 sürümü. Windows 10 cep telefona Instagram yükleme kullanma nasıl yapılır?

Instagram bilgisayar uygulaması Windows 10 indir
Müşteri Hizmetleri 17 Ekim 2016 Pazartesi 17:07

banner192

Windows 10 Instagram sürümü yayınlandı. Bilgisayara Instagram nasıl indirilir? Windows 10 yüklü cep telefonu / tabletlerde Instagram uygulaması nasıl kullanılır? Bilgisayarda Instagram kullanılabiliyor mu?


Bilgisayarda Instagram kullanma


Bilgisayarda Instagram kullanma Windows 10 uygulaması yayınlandı


Bilgisayarda Instagram kullanma Windows 10 uygulaması yayınlandı


Windows kullanıcılarının uzun zamandır bekledikleri Instagram uygulaması nihayet Windows 10 ile geldi. Artık Windows bilgisayar ve mobil cihazlarda Instagram uygulaması kullanılabilecek.

Microsoft, kısa süre önce Windows 10 kullanım oranını açıklamıştı. Dünya genelinde 400 milyonu aşan kullanıcıya ulaşmış. Artık Instagram uygulaması ile az da olsa bir yukarı doğru çıkış olur. 

Instagram uygulaması güncel işletim sistemi yani Windows 10 ile çalışmaktadır. Windows 10 cep telefonu, tablet ve bilgisayarlarda uygulama kullanıma açıldı. Özellikle mobil cihazlarda direkt mesajlaşma, gelen yorumlar ve bildirimler anında görüntülenebilecek. Aynı zamanda hikayeler gibi hemen hemen tüm özellikler yer almakta. 

Instagram Windows uygulaması ile fotoğraf düzenleme ve paylaşmak için dokunmatik ekran ve ön / arka kameraya sahip cihazın olması gerekiyor. Ama cihazın galerisinde yer alan fotoğrafları Instagram’ da paylaşılması mümkün.

Windows 10 Instagram uygulamasını bu microsoft.com/en-us/store/p/instagram/9nblggh5l9xt?ocid=blitz_windowsblog adresten ücretsiz indirebilirsiniz. Instagram ile ilgili tüm sorunlarda önerdiğimiz destek hattından yardım alabilirsiniz.

Instagram bilgisayar uygulaması Windows 10 indir

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×