Instagram bilinmeyen bir ağ hatası oluştu (çözümü)

Instagram uygulamasında bilinmeyen bir ağ hatası nedir ne demek? Instagram' da fotoğraf paylaşırken, video gönderirken ağ hatası alıyorum veya hesabıma giremiyorum açılmıyorsa dikkat!

Instagram bilinmeyen bir ağ hatası oluştu (çözümü)
banner192

Son zamanların en popüler sosyal ağlarından biri olan Instagram kısaca anlatmak gerekirse; fotoğraf veya video paylaşabildiğiniz, arkadaşlarınızı ekleyip fotoğraflarınızı beğenip yorum yapabildiği bir uygulamadır.

Ezeli rakibi olan Snapchat ile son zamanlarda kıyasıya bir mücadeleye girmiştir. Snapchat uygulamasının tamamını adeta programının ufak bir parçası yapan İnstagram insta story uygulaması ile popüler uygulamaya fark atacağa benziyor. Yine de sadık kullanıcıların oluşturduğu bir protesto ile çoğu kişi bu uygulamayı kullanmasa da, milyonlarca insan çoktan bu uygulamaya alıştı.

Telefonlarımıza gelen yazılım güncellemeleri veya kullanıcılardan gelen feedbackler doğrultusunda kendini her zaman düzelten her uygulama gibi instagramda bu konuda oldukça hassas. Feedbacklere son derece önem vererek kullanıcılardan gelen öneri, yorum, şikayetleri sıklıkla kontrol etmekte ve güncellemelerini bu bilgiler doğrultusunda yapmaktadır.

Dikkat "Instagram bilinmeyen bir ağ hatası oluştu" bu hata şu an instagram ve facebook kaynaklıdır. Bir işlem yapmamanızı öneririz. Alternatif denemek isteyenler cep telefondan tarayıcıları denesinler. Bunlardan bazılarının VPN özellikleri var. TunnerbearZenMate, Opera, Safari, Google Chrome ve İnternet yazan tarayıcıyı

Instagram bilinmeyen bir ağ hatası oluştu nedir?

Genel bir hata değilse! Instagram giremiyorum, instagram açılmıyor ve fotoğraf gitmiyorsa bunun birden fazla nedeni vardır. Aşağıdaki önerileri deneyiniz. VPN programı ile kesin deneyiniz. Birde parallel space ücretli uygulamayı deneyebilirsiniz. Bu program üzerinden çok sayıda sosyal ağa bir yerde toplayabiliyorsunuz.

Instagram bilinmeyen bir ağ hatası oluştu (çözümü)

facebook müşteri hizmetleri
Güncellemeden hemen sonra kullanıcılardan gelen feedbackler doğrultusunda uygulamada bir hata olduğu tespit edildi. Bu uyarı şu şekildeydi; Bilinmeyen bir ağ hatası oluştu. Kullanıcıların bildirimlerine göre wi-fi veya hücresel veri aktifken bu uyarıyı alan kullanıcılar instagramda özellikle search bölümünde bu hatayla karşılaşmaktadırlar. Bunun sebebi ise instagram tarafından henüz kesin bir sonuç bildirilmese de ufak bir uygulama problemi olduğu düşünülüyor ve en kısa sürede gelecek olan güncelleme ile instagram ekibinin bu problemi çözeceği bekleniyor. www.andronova.net

Instagramın en çok tercih edilme sebeplerinden biri de bu noktada belirginleşiyor.  

Instagram bilinmeyen bir ağ hatası oluştu örnek görüntü

Instagram bilinmeyen bir ağ hatası oluştu

Sorun için instagram güncellemeleri beklenebilir. Ama aşağıda önerdiğimiz adımları deneyebilirsiniz.

Sorun hala devam ediyorsa yorum bırakabilirsiniz. İnternet hızınız yetersiz olabilir mi? Cep telefonunuzu kapatıp açtınız mı? Farklı bir internet ağına (Wi-Fi) bağlanıp denediniz mi? Farklı bir cihazdan instagram hesabınıza giriş yapmayı denediniz mi? Instagram uygulamasını silip resmi sitesinden uygulamayı indirip yükleyip denediniz mi?

Instagram bilinmeyen bir ağ hatası oluştu ne demek? iPhone ve Android telefondan fotoğraf ve video gönderemiyorum hata veriyor Instagram durduruldu diyorsa şu an sizden kaynaklı değil Facebook ve instagram kaynaklı bir hata.

Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2018, 19:42
YORUM EKLE