Instagram bilinmeyen bir ağ hatası oluştu (çözümü)

Instagram uygulamasında bilinmeyen bir ağ hatası nedir ne demek? Instagram' da fotoğraf paylaşırken, video gönderirken ağ hatası alıyorum veya hesabıma giremiyorum açılmıyorsa dikkat!

Instagram bilinmeyen bir ağ hatası oluştu (çözümü)
banner192

Son zamanların en popüler sosyal ağlarından biri olan Instagram kısaca anlatmak gerekirse; fotoğraf veya video paylaşabildiğiniz, arkadaşlarınızı ekleyip fotoğraflarınızı beğenip yorum yapabildiği bir uygulamadır.

Ezeli rakibi olan Snapchat ile son zamanlarda kıyasıya bir mücadeleye girmiştir. Snapchat uygulamasının tamamını adeta programının ufak bir parçası yapan İnstagram insta story uygulaması ile popüler uygulamaya fark atacağa benziyor. Yine de sadık kullanıcıların oluşturduğu bir protesto ile çoğu kişi bu uygulamayı kullanmasa da, milyonlarca insan çoktan bu uygulamaya alıştı.

Telefonlarımıza gelen yazılım güncellemeleri veya kullanıcılardan gelen feedbackler doğrultusunda kendini her zaman düzelten her uygulama gibi instagramda bu konuda oldukça hassas. Feedbacklere son derece önem vererek kullanıcılardan gelen öneri, yorum, şikayetleri sıklıkla kontrol etmekte ve güncellemelerini bu bilgiler doğrultusunda yapmaktadır.

Dikkat "Instagram bilinmeyen bir ağ hatası oluştu" bu hata şu an instagram ve facebook kaynaklıdır. Bir işlem yapmamanızı öneririz. Alternatif denemek isteyenler cep telefondan tarayıcıları denesinler. Bunlardan bazılarının VPN özellikleri var. TunnerbearZenMate, Opera, Safari, Google Chrome ve İnternet yazan tarayıcıyı

Instagram bilinmeyen bir ağ hatası oluştu nedir?

Genel bir hata değilse! Instagram giremiyorum, instagram açılmıyor ve fotoğraf gitmiyorsa bunun birden fazla nedeni vardır. Aşağıdaki önerileri deneyiniz. VPN programı ile kesin deneyiniz. Birde parallel space ücretli uygulamayı deneyebilirsiniz. Bu program üzerinden çok sayıda sosyal ağa bir yerde toplayabiliyorsunuz.

Instagram bilinmeyen bir ağ hatası oluştu (çözümü)

facebook müşteri hizmetleri
Güncellemeden hemen sonra kullanıcılardan gelen feedbackler doğrultusunda uygulamada bir hata olduğu tespit edildi. Bu uyarı şu şekildeydi; Bilinmeyen bir ağ hatası oluştu. Kullanıcıların bildirimlerine göre wi-fi veya hücresel veri aktifken bu uyarıyı alan kullanıcılar instagramda özellikle search bölümünde bu hatayla karşılaşmaktadırlar. Bunun sebebi ise instagram tarafından henüz kesin bir sonuç bildirilmese de ufak bir uygulama problemi olduğu düşünülüyor ve en kısa sürede gelecek olan güncelleme ile instagram ekibinin bu problemi çözeceği bekleniyor. www.andronova.net

Instagramın en çok tercih edilme sebeplerinden biri de bu noktada belirginleşiyor.  

Instagram bilinmeyen bir ağ hatası oluştu örnek görüntü

Instagram bilinmeyen bir ağ hatası oluştu

Sorun için instagram güncellemeleri beklenebilir. Ama aşağıda önerdiğimiz adımları deneyebilirsiniz.

Sorun hala devam ediyorsa yorum bırakabilirsiniz. İnternet hızınız yetersiz olabilir mi? Cep telefonunuzu kapatıp açtınız mı? Farklı bir internet ağına (Wi-Fi) bağlanıp denediniz mi? Farklı bir cihazdan instagram hesabınıza giriş yapmayı denediniz mi? Instagram uygulamasını silip resmi sitesinden uygulamayı indirip yükleyip denediniz mi?

Instagram bilinmeyen bir ağ hatası oluştu ne demek? iPhone ve Android telefondan fotoğraf ve video gönderemiyorum hata veriyor Instagram durduruldu diyorsa şu an sizden kaynaklı değil Facebook ve instagram kaynaklı bir hata.

Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2018, 19:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Cevreci
Cevreci - 1 hafta Önce

....onlaine islemlerdn girip guvenli internet istemiyorum kutucugunu isaretleyn...bide bunu deneyin....

Azerbaycan
Azerbaycan - 2 hafta Önce

Ancak telefonu fabrika ayarina dondurun sora yeniden giricektir. Baskada yolu yok.bu instagram son zamanlar kafa sisirici oldu

Mine
Mine - 2 ay Önce

Sirefrem kayboldu açılmıyor yardımcı olurmusun

Reyhan Yılmaz
Reyhan Yılmaz - 4 ay Önce

İşletme hesabımda dm mesajlarını bildirim olarak görüyorum ama dm kısmına girdiğimde "ağ isteği başarısız oldu.. lütfen daha sonra tekrar dene"uyarısı alıyorum.. ve sağlıklı gönderi alamıyorum ve gönderemiyorum.. ne yapmam gerekir bilginiz var mı? Ayrıca işletme hesabında yer alan ayarlarda yer alan hızlı yanıtlar kısmında da "yanıtlar yüklenemiyor" yazıyor. bununla bir ilgisi var mı onu da bilmiyorum..

Seda
Seda - 4 ay Önce

Ya sosyal paketi yapıyo

İrem
İrem - 11 ay Önce

Bu yolları denedim ama hayla aynı sorun

İbrahim
İbrahim - 12 ay Önce

Girmiyorum

Hatice
Hatice - 12 ay Önce

Paketim var ama Instagram uygulamasını kullanamıyorum

Tunc
Tunc - 13 ay Önce

Herseyi denedim yine ayni hatayi veriyor

Tunc
Tunc - 13 ay Önce

Herseyi denedim ama yine ayni hatayi aliyorum

Berfin
Berfin - 13 ay Önce

Önerilen herşeyi denedim ama olmuyor başka telefonlardan giriş yapıyor ama benimkinden yapmıyor

____sahib____
____sahib____ - 1 yıl Önce

Meraba ben steme giriş yapamyorum her yoru denedim gereyni yapnz

Ahmet
Ahmet - 1 yıl Önce

İyi günler ya şimdi instagrama giriyorum bilinmeyen ağ hatası diyor sonra WiFi ye baglaniyorum orda giriyor yardımcı olabilirmisiniz?

Buket
Buket - 1 yıl Önce

Ya takipçi hilesi icin girdim bir sayfaya geri olmadi instagrama girrim beyaz sayfa oldu yenilemiyordu sonra cikis yaptik sifrem dogru olmasina ragmen sifre yanlis diyor ve yenilemeye calisiyorum olmuyor mesaj geliyor ama hata var diyor acil yalvariyorum biri bana yardim etsin

Instagram' a girdiğimde beyaz sayfa sorunu
Instagram' a girdiğimde beyaz sayfa sorunu @Buket - 1 yıl Önce

Şifre sıfırlama mesajı geliyorsa parallel space uygulamasını (ücretli) ve help.instagram.com/contact/151081798582137 deneyiniz.

selin
selin - 1 yıl Önce

instagram hesabima giris yapmak istedigimde ag hatasi veriyor.sifre ve kullanici adimin dogru olduguna eminim yardim edin...