Instagram bilinmeyen bir ağ hatası oluştu

facebook müşteri hizmetleri

Instagram bilinmeyen bir ağ hatası oluştu nedir ne demek? Instagram hesabıma giremiyorum açılmıyor. Telefondan fotoğraf ve video gönderemiyorum hata veriyor Android / iPhone Instagram durduruldu!

Instagram bilinmeyen bir ağ hatası oluştu
Müşteri Hizmetleri 23 Kasım 2016 Çarşamba 13:25

banner192

Son zamanların en popüler sosyal ağlarından biri olan Instagram kısaca anlatmak gerekirse ; fotoğraf veya video paylaşabildiğiniz, arkadaşlarınızı ekleyip fotoğraflarınızı beğenip yorum yapabildiği bir uygulamadır.

Ezeli rakibi olan Snapchat ile son zamanlarda kıyasıya bir mücadeleye girmiştir. Snapchat uygulamasının tamamını adeta programının ufak bir parçası yapan İnstagram insta story uygulaması ile popüler uygulamaya fark atacağa benziyor. Yine de sadık kullanıcıların oluşturduğu bir protesto ile çoğu kişi bu uygulamayı kullanmasa da, milyonlarca insan çoktan bu uygulamaya alıştı.

Telefonlarımıza gelen yazılım güncellemeleri veya kullanıcılardan gelen feedbackler doğrultusunda kendini her zaman düzelten her uygulama gibi instagramda bu konuda oldukça hassas. Feedbacklere son derece önem vererek kullanıcılardan gelen öneri, yorum, şikayetleri sıklıkla kontrol etmekte ve güncellemelerini bu bilgiler doğrultusunda yapmaktadır.

Instagram bilinmeyen bir ağ hatası oluştu nedir?

Instagram bilinmeyen bir ağ hatası oluştu

Güncellemeden hemen sonra kullanıcılardan gelen feedbackler doğrultusunda uygulamada bir hata olduğu tespit edildi. Bu uyarı şu şekildeydi; Bilinmeyen bir ağ hatası oluştu. Kullanıcıların bildirimlerine göre wi-fi veya hücresel veri aktifken bu uyarıyı alan kullanıcılar instagramda özellikle search bölümünde bu hatayla karşılaşmaktadırlar. Bunun sebebi ise instagram tarafından henüz kesin bir sonuç bildirilmese de ufak bir uygulama problemi olduğu düşünülüyor ve en kısa sürede gelecek olan güncelleme ile instagram ekibinin bu problemi çözeceği bekleniyor.

Instagramın en çok tercih edilme sebeplerinden biri de bu noktada belirginleşiyor.  

Instagram bilinmeyen bir ağ hatası oluştu

Instagram bilinmeyen bir ağ hatası oluştu

Android iPhone Instagram bilinmeyen bir ağ hatası oluştu çözümü

Sorun için instagram güncellemeleri beklenebilir. Ama aşağıda önerdiğimiz adımları deneyebilirsiniz.

Sorun hala devam ediyorsa yorum bırakabilirsiniz. İnternet hızınız yetersiz olabilir mi? Cep telefonunuzu kapatıp açtınız mı? Farklı bir internet ağına (Wi-Fi) bağlanıp denediniz mi? Farklı bir cihazdan instagram hesabınıza giriş yapmayı denediniz mi? Instagram uygulamasını silip resmi sitesinden uygulamayı indirip yükleyip denediniz mi?

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Murat baki - 5 ay önce
İPhone6 kullanıyorum ilk zamanlarda hiç bir sorun yoktu sonra benimkinden başka hiç bir hesaba giriş yapmadı sonrada benim hesabımada giriş olmuyor. Ayarları sıfırladım yazılımı uygulamayı güncelledim sonuç değişmedi. Başka telefonlardan kendi hesabıma giriş oluyor ama kendi telefonumdan hiç bir hesaba giriş olmuyor
Avatar
Ponçikli - 2 ay önce
instagram da çok yorum yaptım bu yüzden kimlik doğrulama sı istendi numaramı yazdım kod gönderdiler onuda yazdım kodu gönderdim ama hata oluştu diyor napmalıyım yardım edin