Instagram biyografi hakkında bölümüne hashtag ekleme

Instagram uygulamasına yeni bir özellik eklendi. Artık profile hashtag ekleyebiliyorsunuz. Bu yeniliği profil düzenlemeden yapabiliyorsunuz. Peki Instagram profilinde başka hesaba yer verme ve hashtag nasıl eklenir?

Instagram biyografi hakkında bölümüne hashtag ekleme
müşteri hizmetleri

Instagram' a yeni bir güncelleme gelerek artık profilde yer alan hakkında yani biyografi bölümüne hashtag eklenebiliyor. Aynı zamanda başka profile yani hesaplara da yönlendirme yapılabiliyor.

Yeni özellik gelmeyen kullanıcıların Instagram uygulamasını güncellemeyi denesinler. Sorun olan kullanıcılar uygulamayı kaldırıp, Android telefonlar için Google Play' dan ve iPhone yani iOS kullanıcıları da App Store uygulamasından tekrar indirip denesinler. 

Profil yönlendirmelerinde bilgilendirme mesajı

Instagram hesabında başka bir kişinin instagram hesabına yer verildiğinde, karşı tarafa bilgilendirme uyarısı gitmekte. Bu özellik istemediğiniz kişilerin rahatsız vermelerinin önüne geçmek için eklendi.

Ek bilgi! Kişiye bilgi gittiğinde ve onayladığında sorunsuz şekilde Mention atılacak. Ama red edilirse, görülecek ama bağlantı olamayacak.

Profile hashtag ekleme ve profil yönlendirme

Instagram hesabınız hashtag ekleme ve profil ekleme nasıl yapılır? Uygulamadan ayarlara giriniz. iPhone' da altta profil simgesine dokunun. Profil düzenle' ye dokunun. Biyografi yazan seçeneğe dokunun ve hashtag' ları ekleyiniz. Hashtag için #andronova ve profil yönlendirme ise @andronova gibi.

Instagram biyografi hakkında bölümüne hashtag eklemeProfil yönlendirmelerinde bilgilendirme mesajıinstagram hashtag ekleme

Profile başka hesap eklendiğinde karşı tarafa bilgi gidiyor mu yani profil eklediğimde eklediğim kişiye mesaj gidiyor mu? Yönlendirme olmuyor veya hashtag eklenmiyor gibi sorunlarda yorum bırakabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2018, 11:14
müşteri hizmetleri