Instagram çevrimdışı yedekleme

Instagram uygulamasına yeni özellikler eklenecek. Sızdırılan bilgilere göre yedek alma, arama da filtreleme ve yıldızlı mesajlar bulunacak. Şu an test aşamasında olan özellikler iOS iPhone gelecek.

Instagram çevrimdışı yedekleme
müşteri hizmetleri

Instagram' a önemli yenilikler geliyor. Bunlardan Instagram yedekleme yani çevrimdışı yedekleme, yeni arama filtre ve yıldız mesajları. 

Yeni özelliklerin görüntüleri sızdı. Gelecek bu özellikler ilk önce iOS / iPhone telefonlara ulaşacak. Sonrasında Android cihazlara dağıtılacak. 

Instagram' da çevrimdışı yedek alma

Yaptığınız bütün paylaşımları bir zip dosya halinde yani sıkıştırılmış halde indirilebilecek. Burada instagram hesabınıza kayıtlı e-posta adresine veri yedeği gönderilebilecek.

Instagram fotoğrafları yedekleme, videoların yedeği ve mesajların yedeği alınabilecek.

Instagram çevrimdışı yedekleme

Instagram arama filtre yeniliği 

Mesajlarda arama özelliği daha önce gelmişti. Yeni güncelleme ile mesajlar da da arama filtrelemesi yapılabilecek. Bu özelliğin adı Starred olarak belirtildi. Filtre işleminde gelen mesajlar, yıldızlı mesajlar ve okunmammış mesajları kapsayacak.

Instagram arama filtre yeniliği 

Instagram yıldızlı mesajlar

Instagram yıldızlı mesajlar

İstediğiniz zaman kolayca ulaşacağınız mesajları seçeceğiniz özellik ile daha sonra uğraşmak zorunda kalmayacaksınız. Önemli mesajları yıldızlayarak tek bir yerde listeleyebilirsiniz.

Instagram sorunları için Instagram müşteri hizmetleri veya Instagram destek hattı resmi olarak bulunmuyor. Öneri Teknoloji hattından yardım alabilirsiniz...

müşteri hizmetleri
YORUMLAR

Teknoloji haberleri