Instagram'da karanlıkta fotoğraf ve video çekimi güncellemesi

banner186

Instagram yeni bir güncelleme daha yayınladı! Instagram'ın yeni güncellemesinde karanlıkta video ve fotoğraf çekiminde iyileştirme yapıldığını duyurdu

Instagram'da karanlıkta fotoğraf ve video çekimi güncellemesi
Savaş Taşcıoğlu 07 Eylül 2016 Çarşamba 12:10

banner192

Instagram yeni bir güncelleme daha yayınladı! Instagram'ın yeni güncellemesinde karanlıkta video ve fotoğraf çekiminde iyileştirme yapıldığını duyurdu.

Facebook'un Instagram'ı almasıyla hızla gelişen sosyal paylaşım sitesi yeni bir güncelleme ile artık karanlıkta daha net fotoğraf ve video çekimi yapılmasını sağladı. 


Instagram güncellemeye ait yenilikler


Facebook 06 Eylül 2016 tarihi itibariyle yeni bir güncelleme daha yayınladı. 500 milyonu aşkın kullanıcı sayısı ile artık hızla büyümeye devam eden sosyal paylaşım sitesinde gün geçtikçe yenilikler de gelmeye devam ediyor. 

Yeni güncelleme ile birlikte karanlıkta daha iyi ve kaliteli fotoğraflar ve videolar çekebilir, kameranız karanlığı saptadığında ise bir düşük ışık düğmesi göreceksiniz. 

Instagram bilindiği gibi fotoğraf ve video paylaşım sitesi olduğu için bu güncelleme önemli bir güncelleme. Güncelleme içerisinde yer alan bir diğer detay ise hikayeleri daha da iyi ve hızlı hale getirmek için pek çok hatada düzeltme ve iyileştirme yapılmış. 

Güncelleme şuan için tüm iOS(iPhone) ve Android cep telefonlarına ulaştı. Sizde henüz bu güncellemeyi yapmadıysanız yeni sürümü güncelleyerek bu yeni özelliklerden yararlanabilirsiniz. 

Güncellemeyi cihazınızın resmi mağazası Android için Play Store, iOS(iPhone) için ise App Store'dan yapabilirsiniz. 

Instagram uygulama ve genel sorunlar ile ilgili yardım için önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz. 


Instagram fotoğraf ve video güncellemesi

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×