Instagram' da kişi engelleme nasıl yapılır

Instagram uygulamada kişi engelleme kişi engellemeyi kaldırma nasıl yapılır? Instagram hesabımın başkaları tarafından görmesini istemiyorum. Birini görmesini istemiyorum ne yapmalıyım?

Instagram' da kişi engelleme nasıl yapılır
müşteri hizmetleri

Instagram' da kişi engelleme ve engelleme kaldırma nasıl yapılır? Instagram profilimi paylaştıkları mı birinin birilerinin görmesini istemiyorum.

Instagram hesabınızdan engellemek istediğiniz kişi veya kişilerin profilini görüntüleyin. Giriş yaptığınız profilin sağ üst köşesinde yer alan üç noktaya dokununuz. Açılan bölümde “Kullanıcıyı Engelle” seçeneğine dokunmanız yeterli. Bundan sonra engellediğiniz kişi veya kişiler sizinle iletişime geçemeyecek ve paylaşımlarınızı göremeyecek. Instagram' da yanlışlık engellediğim kişinin engelini nasıl kaldırırım - Instagram kişi engellemesini kaldırmak

Yanlışlıkla yada bilerek engelleme yaptığınız instagram hesabının engellemesini kaldırmak için yukarıdaki adımları uygulayarak “Kişi Engelini Kaldır” seçeneğine dokunmanız yeterli. Not: Instagram kişi engellemede ve Instagram kişi engellemesini kaldırma işlemlerinde karşı tarafa her hangi bir bilgilendirme gitmeyecektir.

Instagram kişi engelleme nasıl yapılır

instagram hesap engelleme adımlarına görsellerle yapabilirsiniz. Instagram' da bazı kişilerin beni takip etmesini istemiyorum diyenler için Instagram kişi engelleme adımlarını uygulayabilirsiniz. Eğer kişiyi şikayet etmek istiyorsanız, kişinin paylaştığı rahatsız edici paylaşımın üstünde yer alan üç noktayı tıklayıp, şikayet et seçeneğini kullanabilirsiniz. 

Başka şikayetler için sitemizde hazırladığımız müşteri hizmetleri yazımızda alternatif şikayet adresleri yer alıyor. Ama kısıtlı sayıda yardım url nedeniyle çoğu kullanıcı mağdur olmakta.

Instagram' da kişi engelleme nasıl yapılır

Instagram kişi engelleme nasıl yapılır

Android cihazlarda instagram çoklu hesap kullanma haberimiz Android için Instagram çoklu hesap kullanma yöntemi geldi inceleyebilirsiniz. Bizden yardım isteyecekler önce tüm başvuru kanallarını denesin. Aynı zamanda da Facebook' un iletişim formlarıyla da başvurunuz.

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2018, 04:28
müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR