Instagram' da reklam yayınlama | reklam nasıl verilir

banner186

Instagram' da reklam nasıl oluşturulur? Instagram' da reklam oluştururken hata alıyorum reklamlarım görüntülenmiyor. Instagram' da reklam yayınlama. Instagram reklam nasıl verilir?

Instagram' da reklam yayınlama | reklam nasıl verilir
Müşteri Hizmetleri 19 Ağustos 2016 Cuma 10:04

banner192

Instagram reklamlarını nerede oluşturabilirim? Instagram' da reklamlarım nasıl görünür? Instagram' da kimler reklam oluşturabilir? Instagram' da reklam yayınlamak için Facebook hesabımın olması gerekirli mi? Instagram reklam yayınlamak için Instagram hesabımın olması gerekir mi? Instagram reklamları için şartlar nelerdir? Instagram kalite kuralları nedir ne demektir?

Instagram' da resmi sitenizin veya mağazanızın reklamını yapabilirsiniz. Son yıllarda hızla büyüyen Instagram' ı daha kullanışlı hale çevirebilirsiniz. Peki Instagram' da nasıl reklam yayınlarım diyenler? Facebook ve Instagram' a reklam vermek için başvuru adresi: facebook.com/ads/create
 

Instagram' da reklam yayınlama | Instagram reklam nasıl verilir detaylar haberimizde

Instagram' da reklam yayınlama | Instagram reklam nasıl verilir

Instagram' da reklam yayınlama


Instagram' da ve Facebook' ta takipçileri artırmak ve hesap / sayfa güçlendirmek için en iyi yol, Instagram kullanıcılarının akışlarında görmeyi istedikleri kaliteli ve markayı öne çıkaran içeriklerin oluşturulması. Eğer güçlü içerik oluşturursanız, gönderilerinizde ilgi çekici içeriklerin ön plana çıkaran bir algoritma kullanan "Keşfet" sekmesinde yer alan gönderleri beğenen kişileri, takip eden kişileri ve haberler sekmesinde yer alacağı için, sizi takip etmeyenlerinde sayfanızı incelemeleri olasılığı artacaktır. Instagram' ı kulanarak, işiniz ve pazarlamalarınızı artık gündelik iş olarak kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Örnek verecek olursak: Instagram' da mağazanızı veya mağazalarınızı gösteren bir aviş paylaşın. Aynı zamanda yarışma düzenleyin. Resmi web sitenizde bu paylaşıma yer verin ve etkileşimi güçlendirin. Instagram iletişim için Instagram müşteri hizmetleri haberimizi inceleyebilirsiniz.

Not: Instagram' da reklam yayınlayabilmek için Facebook reklam hesabınız veya Facebook sayfanızın olması gereklidir.

Instagram' a reklam vermek için başvuru adımları

 

Instagram reklam nasıl verilir

Instagram reklam yayınlama hatası alıyorum

instagram' da reklam nasıl yayınlanır

Instagram' da reklam yayınlama | Instagram reklam nasıl verilir


Instagram' da reklam yayınlamaya çalıştığınızda "Reklam hesabınız kısa süre önce sıradışı hareketler nedeniyle işaretlenmiştir" şeklinde bir hata aldıysanız, aşağıda ilişkili haberler bölümünde yer alan "Facebook Instagram kapatılan reklam hesabını açmak" haberimizi incelemenizi öneririz.

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×