Instagram' da yorumlar ve renk ekleme güncellemesi indir

banner186

Instagram uygulamasında yeni bir güncelleme daha çıktı. Instagram' da yorumlar ve renk ekleme güncellemesi indir güncelle. Yeni özellik Android ve iPhone' da yerini aldı.

Instagram' da yorumlar ve renk ekleme güncellemesi indir
Müşteri Hizmetleri 13 Eylül 2016 Salı 15:47

banner192

Instagram, kullanıcılarına kendilerini ifade edebilecekleri güvenli ve pozitif bir sosyal paylaşım platformu olarak tutmaya önem vermekte. Instagram' dan yeni bir güncelleme daha... 

Instagram' da gönderileri yakınlaştırma: Akışta, profilde ve keşfet' te kıstırma hareketleri ile fotoğrafları ve videoları yakışlaştırabilirsiniz. 

Instagram yorum moderasyonu: Instagram' da seçenekler menüsünden, rahatsız edici olduğunu ya da uygunsuz olduğunu düşündüğümüz içerik ve yorumları filtrelemeye olanak tanıyan yeni yorum aracını eklendi.

Instagram' da yorumlar, sizin belirleyeceğiniz sözcükler listesine göre filtreleme ve kendi belirleyeceğiniz anahtar sözcük listesi oluşturabilirsiniz. 

Instagram Stories yeniliği: Instagram' da artık yazılarda renk seçenekleri eklenebiliyor. Çok sayıda renk görmek için klavye de üst tarafta renkleri kaydırarak özel renk seçeneklerie ulaşabilirsiniz.


Instagram' da yorumlar ve renk ekleme güncellemesi indir yükle


Instagram' da yorumlar ve renk ekleme güncellemesi indir

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×