Instagram dondurdum açamıyorum boş sayfa geliyor

Instagram hesabımı dondurdum açtığımda boş sayfa geliyor hesabımı açamıyorum şeklinde bazen yorum alıyoruz. Bu sorun genel bazende hesap askıya kaldığında oluyor. Peki dondurulmuş hesap nasıl açılır?

Instagram dondurdum açamıyorum boş sayfa geliyor
müşteri hizmetleri

İnstagram günümüzde pek çok insan tarafından kullanılan bir sosyal medya aracıdır. İnstagram genellikle kişilerin fotoğraf paylaştığı sosyal medya organıdır. Günden güne popülerliği artan sitenin kuruluşu 2010 yılına dayanmaktadır. Günümüzde site Facebook tarafından satın alınmış ve Facebook tarafından yönetilmektedir. İnstagram fotoğraf paylaşımı, hikaye paylaşımı, fotoğraf filtreleme, hareketli görsel paylaşımı, fotoğraf albümü oluşturma gibi özellikleri ile dikkat çekmekte ve kullanıcıları tarafından tercih edilmektedir.

Instagram hesabı dondurma: Instagram kullanıcıları zaman zaman farklı sebeplerden ötürü hesaplarını dondurmak durumunda kalabilirler. Hesap dondurma işlemi sonrası kullanıcıların hesapları silinmemekte ancak hesap başka kullanıcılar tarafından erişilmemektedir. Hesap dondurma işlemi sonrasında kişiler dilerse hesaplarını aktif hale getirerek yeniden kullanabilmektedir. Bu işleme profil düzenle dedikten sonra açılan sayfadan hesabı geçici olarak kapat linki tıklanarak ulaşılabilir. Peki Instagram dondurulmuş hesabı açmak için ne yapmalı?

Instagram dondurulan hesabı açma

Instagram hesabı dondurduktan sonra nasıl açılır?
Instagram hesaplarını donduran bazı kullanıcılar hesaplarını yeniden aktif hale getirmek istediklerinde bazen sorun yaşamaktadır. Hesap aktif edilmeye çalışılırken beyaz sayfanın çıkması bunların en başında gelmektedir. Ancak bu bir kaç yol ile çözüme kavuşturulabilir.

Çözümlerin başında bir kaç saat sonra hesaba tekrar girmeye çalışmak denenmelidir. Eğer bu sonuç vermiyorsa hesap iki ya da üç gün sonra kendiliğinden aktif olacaktır. Bu sorun İnstagram kullanıcıları arasında yaşanan genel bir problemi teşkil etmektedir. Bir çok kullanıcı bu sorun ile karşılaşsa da hesapları iki ya da üç gün içerisinde yeniden kullanılabilir hale gelmektedir.

Instagram iletişim formu! Bilgisayardan ve farklı bir cep telefondan denediğinizde hala sorun yaşıyorsanız kapatılan instagram hesabını açma haberimizi okumanızı öneririm.

Instagram dondurdum açamıyorum boş sayfa geliyor

müşteri hizmetleri
YORUMLAR