Instagram e-posta adresi nasıl değiştirilir

Instagram uygulamasında kullanılan e-posta adresi nasıl değiştirilir? Evet bazı kullanıcılar yanlışlıkla kayıtlı mail adresini değiştirerek giriş yapamama sorunu ile karşılaşıyor.

Instagram e-posta adresi nasıl değiştirilir
banner192

İnstagram diğer sosyal medya araçları gibi en çok kullanılanlar arasında yer almaktadır. Facebook, Twitter kadar üyesi bulunan instagram uygulamasında üye olan kişiler daha çok resim paylaşımında bulunmaktadır. Rsim paylaşım sitesi olarakta adlandırılan bu sitede üyelik sonrasında e-posta adresi değişiminin nasıl yapılacağına dair bilgiler aşağıdaki başlığımız altında bulunmakatadır.

Instagram e-posta adresini değiştirme

İnstagram uygulaması mobil cihazlarda kullanılabilen bir uygulamadır. Sevdiğiniz kişlerle veya sizi takip eden kişilerle resim ve video paylaşımı yapacağınız bir mobil yazılımdır. İnstagram kullanıcıları için bu haberimizde ilk üyelik aşamasında vermiş oldukları e-posta adreslerini nasıl değitirebileceklerini anlatacağız. 

facebook müşteri hizmetleri
Instagram uygulaması ilk üyelikte sizlerden onaylanmış bir e-posta adresi istemektedir. Üye olurken e-posta adresine uygulama onaylama linki göndermektedir. Daha sonra eğer e-posta adresinizi değiştirdiyseniz veya email adresiniz korsanlar tarafından ele geçirildiyse instagram uygulamasında da e-posta adresinizi değiştirmeniz gerekmektedir. Çünkü eğer bu değişimi yapmadığınız taktirde instagram şifrenizi unuttuğunuzda tekrardan geri alamayabilirsiniz. Diğer ikinci kısımda yer alan sorunu yaşadıysanız eğer hesabınız başkaları tarafından ele geçirildiyse instagram hesabınızda tehlikededir. Çünkü bu bilgilere sahip bir bilgisayar korsanı instagram hesabınızıda ele geçirebilir. Şimdi bu durumlarda nasıl e-posta adresinizi değiştirebileceğiniz anlatalım;

  • İlk olarak instagram heabınıza giriş yapınız.
  • İnstagram hesabınıza girdikten sonra karşınıza gelen ekrandan Profili düzenle yazısına tıklayınız.

İnstagram e-posta adresi nasıl değiştirilir

  • Ardından ekranın altında yer alan Gizli Bilgiler bölümüne tıklayınız.
  • Bu ekranda yer alan e-posta kısmına geliniz.
  • Farklı e-posta adresi yazarak kaydediniz.

Instagram e-posta adresimi değiştiremiyorum çözümü

Instagram' da e-posta hesabınızı değiştirmeye çalıştığınızda sorunla karşılaştıysanız iletişim adresi help.instagram.com/contact/151081798582137

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2017, 16:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
DMCA.com Protection Status