Instagram etiketlenen fotoğrafı gizleme

Instagram etiketlenen fotoğraf nasıl gizlenir? Bu konuda eklediğimiz görselde ki adımları izleyip etiketlenen fotoğrafları gizleyebilirsiniz.

Instagram etiketlenen fotoğrafı gizleme
müşteri hizmetleri

Instagram, fotoğrafların yüklendiği, canlı paylaşımların yapıldığı bir sosyal medyadır. Arkadaşlarla çekilen fotoğraflar instagram aracılığı ile paylaşılabilir fakat bazen istenmeyen fotoğraflar paylaşılabilir ve etiketler yapılabilir. Bu etiketlemeyi kaldırmak mümkündür. Fotoğrafı paylaşan kişiden veya etiketlenen fotoğraflardan fotoğrafa ulaşılabilir ve fotoğrafın üstüne tıklanarak etiket kaldırılabilir. Kişinin hesabına girmeden etiket kaldırmak daha kolay olacaktır. Etiketlenen kişi kendi hesabına girerek etiketleri kaldırabilir.

Insagram fotoğraf etiketlemeleri engellebilir mi?

Çok sık etiketlenme durumu varsa ve bu durum engellenmek istenirse instagram hesabında profil ayarlarına girilir ve buradaki hesap ayarlarından izinsiz etiketleme seçeneği engellenir. Böylelikle hiç kimse izin almadan fotoğraf etiketlemesi yapamayacaktır. Başkalarının paylaştığı fotoğraflarda etiket yapılmak istemeyen kişiler bu yöntemi kullanabilir ve istediği zaman bu engellemeyi kaldırarak etiketlemeye izin verebilirler. İstenilen her zaman bu işlem yapılabilir ve etiketlemeler yönetilebilir.

Instagram etiketlenen fotoğrafı gizlemeInstagram etiketlenen fotoğraf nasıl gizlenir

Engellenen kişilerin etiketleri kalkar mı?

Daha önceden paylaşılan fotoğraf sahibi Instagram’dan engellenirse yaptığı etiket otomatik olarak ortadan kalkacaktır. Engellenen kişi, engeli kaldırılana kadar hiçbir fotoğrafta etiketleme yapamaz ve aramalarda etiket yapacağı kişiyi bulamaz. Paylaştığı fotoğraflardaki tüm etiketler kalkar ve tekrardan etiket yapamaz.

Instagram’dan engellenen kişiler, engelleyen kişi ile herhangi bir bağlantı kuramaz ve bu sebeple etiketleme yapması da mümkün olmaz. Bu yüzden etiketi kaldırmak ve bir daha aynı kişi tarafından etiketlenmek istenmezse kişi engellenebilir ve hesaba erişimi ortadan kaldırılabilir.

müşteri hizmetleri
YORUMLAR