Instagram Facebook ile giriş yapma iPhone

banner186

Instagram Facebook ile giriş bağlantı yapma iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s iPhone 6 Plus telefonda Instagram' ı Facebook' a bağlama nasıl yapılır? Facebook ile giriş.

Instagram Facebook ile giriş yapma iPhone
Müşteri Hizmetleri 21 Ağustos 2016 Pazar 20:34

banner192

Instagram Facebook ile giriş bağlantı yapma iPhone cep telefonda nasıl yapılır? Instagram hesabımı Facebook hesabıma bağlamak istiyorum bu nasıl olur? Instagram Facebook bağlama resimli anlatım detaylar haberimizde...

Instagram hesabınıza Facebook' u nasıl eklersiniz? Instagram' ı Facebook' a bağlamak ile hem alternatif güvenlik belirlemiş olursunuz, hemde tek hesapla yönetim sağlamış olursunuz. Tabi bazen cihaz kaynaklı ya da internet bağlantısı kaynaklı sanki şifre yanlışmış gibi bir hata mesajı alırsınız. Bu durumda farklı bir cihazdan denemenizi öneririm. Şifrenin hatalı olup olmadığını kontrol etmek için, farklı cihaz veya bilgisayardan giriş yapıp deneyiniz.

Instagram' a Facebook ile girişBazı cihazlarda uygulama güncel değilse sorun oluşturabiliyor. Bazende cihazda virüs kaynaklı Facebook ile giriş yapamayabiliyorsunuz. Tabi bu sorun ağırlıkla Android cihazlarda görülmektedir.

Aşağıda iPhone cep telefonu üzerinden Instagram' ı Facebook' a bağlamayı gösterdik. Oluşabilecek her hangi bir sorunda, aşağıdaki yorum bölümüne sorunu yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Alternatif olarak önerdiğimiz teknoloji destek hattını arayabilirsiniz.


 

Instagram Facebook ile giriş bağlantı yapma iPhone nasıl yapılır

Instagram uygulamasını açınız. Aşağıda yer alan insan simgesine dokununuz. Açılan bölümde yukarıda yer alan çark simgesine dokununuz. Gelen seçeneklerde "Bağlantılı Hesaplar" seçeneğine dokunup ve Facebook' u seçip, açılan yeni sayfadan Facebook bilgilerinizi yazarak bağlantıya onay verebilirsiniz.

facebook ile instagramı bağlama

Instagram Facebook ile giriş yapma iPhone

Instagram Facebook ile nasıl giriş yapılır

Instagram Facebook ile giriş

 

Instagram Facebook ile giriş yaparken şifre hatası alıyorum ne yapmalıyım?

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
halise - 1 yıl önce
instagram acilmiyor
Misafir Avatar
- 1 yıl önce @halise
Instagram giriş sorunu: Nasıl bir hata alıyorsunuz? Ya da ekrana ne geliyor?