Instagram girdiğin e-posta adresi hiçbir hesapla eşleşmiyor

Instagram hesabımı dondurdum açmak istediğimde girdiğin e-posta adresi hiçbir hesapla eşleşmiyor hatasıyla karşılaşıyorum. Ya da instagram şifre sıfırlama da bu sorun çıkıyor çözümü nedir?

Instagram girdiğin e-posta adresi hiçbir hesapla eşleşmiyor
müşteri hizmetleri

Instagram şifresini sıfırlama işleminde ekliyse telefon numarasıyla, kullanıcı adınızla ya da kayıtlı mail adresiyle şifre sıfırlama işlemi yapılmakta. Şifremi unuttum "şifreyi yenile" seçeneğini denediğinizde "girdiğin e-posta adresi hiçbir hesapla eşleşmiyor" sorunuyla karşılaşıyorsanız bunun 3-4 nedeni var. Tabi bizim bildiğimiz kadarıyla.

  1. Instagram hesabını kapattınız ise
  2. Instagram hesabını dondurdunuzsa
  3. Hesabınız instagram tarafından kapatıldıysa
  4. Kural ihlalinden dolayı belli bir süre giriş engeliniz varsa

Instagram hesabım çıkmıyor diyenler

Instagram hesap kapatılma başvurusu yapıldı ve kısa süre içerisinde tekrar hesabınızı geri açmaya çalıştığınızda bazen instagram 1-2 saat veya 1 gün hesaba girişi engelleyebiliyor. Şifre sıfırlama yapıldığında da bu nedenle bu hatayla karşılaşıyorsunuz.

Instagram hesabımı dondurdum şifremi sıfırlayamıyorum! Bu da yine yukarıdaki durum gibi. Sık sık hesap sondurma veya dondurulduktan hemen sonra açılan hesaplar engellenebiliyor. Nasıl bir uyarıyla karşılaşıyorsunuz derseniz cevabı aşağıdaki benzer yazılar bölümünde. Bu durumda da yine beklemeniz gerekiyor.

Hesabım çıkmıyor ve hesabımı göremiyorum diyorsanız durum yine aynı. Bu tarz işlemlerde hesap gizliliği söz konusu

Kural veya geçici hesap kapatmalarında şifre sıfırlamada bu tarz uyarılarla karşılaşabilirsiniz. Şikayet için kapatılan hesabı geri açma ve instagram iletişim haberlerimizi incelemenizi öneririz.

Instagram girdiğin e-posta adresi hiçbir hesapla eşleşmiyor

Instagram hesabım çıkmıyor diyenler

Instagram hesabınız çalındı ise bu hatayla da karşılaşmanız mümkün. Çalın kişi hesabı sık sık dondurup şifre sıfırlamayı engelleyebilir. Merak edilen sorularınız için elimizden geldiği kadarıyla yanıt vermeye çalışıyoruz. Yorumlarda genelde dönüşler saatle veya 1 gün içerisinde yapılıyor.

müşteri hizmetleri